Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Tsunami #49 üzenetére

    A vírusos-mutánsos dolog már sokszor bevált (bár szerintem a Resident Evil egy szar film volt). A poklos dolog valóban jobb lett volna. Najó, jobbnak az se jobb, de legalább olyan, ami ritkábban van :). Brutalitásra meg ne számítson senki sem. A célközönség úgyis az, aki a játékokkal játszott, és ennek a közegnek a nagy része bizony még messze felnőtt. Igazi horrorrajongók hanyatt-homlok menekülnek majd a moziból, ebben biztos vagyok.
    Amúgy kíváncsi lennék arra a vírusra, aminek hatására pinkydemonok és impek keletkeznek :D


    Más: A Max Payne-ben legalább van történet. Bár a játékkal nem játszottam, de sokat dícsérték. A Hitmanből is lehetne valamit kihozni, bérgyilkosos filmek sosem annyira erőltetettek, mint a vírusos-mutációsak :) A Hitman 2 története még jó is lenne film alapnak, visszavonult bérgyilkos a barátja érdekében újra fegyvert fog. Najó, ilyet is láttunk már párat:)

    [Szerkesztve]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák