Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz t72killer #1399 üzenetére

    Ezek szerint azt a részt nem szoktad elolvasni(?). :D.
    Amúgy a valóságban nekem az a két alkalom, amikor erre szükség volt, a következőképpen nézett ki:
    Jeleztem, hogy a termék, amit vettem x hónapja, elromlott. Bekérték a médiaanyagot, videó, képek, leírás, stb. Pár napon belül írták, hogy 2 verzió van. Vagy elküldöm és megjavítják, vagy kompenzálnak. Egyik esetben volt Eu-s szerviz, így ez megoldódott. Másik esetben a visszaküldés helyett ők javasolták a kompenzációt. Első ajánlatba természetesen nem mentem bele, mert az nem nekem kedvezett volna, hanem nekik. :D. Ez automatikusan így van, ha belemész a te bajod. Én nem tettem, így a második ajánlat már bőven jó volt, mondhatni bőven pluszban jöttem ki belőle.

    Abban szerintem egyetértünk, hogy egy globálisan (így Magyarországon is) forgalmazott termék esetén szerintem alapnak kellene lennie, hogy a Dji az értékesítés helyétől abszolút függetlenül vállaljon rá globális garanciát. Ha ezt nem teszi, az nem a forgalmazó hibája, hanem a Dji szar üzletpolitikája. Én vettem már Japánból fényképezőt és érdekes módon itthon is érvényes volt ár a gar.

    Egyébként ahogy olvasgattam a neten, ki lehet kerülni ezt az egészet. Erről itt is van egy szép sztori, a lényeg az, hogy ha máshol is vetted, az számít, hol aktiváltad, nem az, hogy hol vetted. ;)

    Tehát nagyjából ez a lényeg:

    "DJI never asked me for an invoice - so they never saw my Shenzhen CN invoice. When I needed the repair service, I went to the Care Refresh webpage and they asked for my login information (which was done when I was back in New York) as well as the Care Refresh policy number (and that had a China policy number). That was it and the website was able to verify my coverage.

    Another side note: I did complain by phone to DJI repair about the long repair time and when the person was researching my case, they did see that I bought Care Refresh in China and not in the US. It didn't matter to them and 3 days later it was shipped via UPS back to my home in NY."

Új hozzászólás Aktív témák