Új hozzászólás Aktív témák

  • MaYDaN

    tag

    válasz .LnB #34 üzenetére

    Lehet, hogy nagyon jó, de én még nem nyomtam vele annyit, hogy erre rájöjjek. :)
    A CD mit jelent, ezt nem tudtam megfejteni. :)
    Igen, Sparksnak az elsődleges fegyverei nem jönnek be nekem sem nagyon gyengék. De hát valami hátrányának neki is kell lennie. :)

    Az tény, ha normálisan játszik az ember mondjuk a competitive részben akkor a nyeréshez kell legalább egy engi és két medic minimum. De sokszor nem így van mindenki rohangál avval amivel éppen szeretne és nem nézi, hogy mi a helyzet a csapattal. A squadom legtöbbször tartalmaz egy engi és egy medicet plusz egy valamilyen más kasztot. De néha kicsit másokkal is szeretnék játszani és próbálgatni és van olyan hogy az egyik főbb poszt nincs benne a squadomba. S persze olyankor berak olyan teambe ahol hiába van valakinek a csapatba olyan kari a squadjában nem rakja be és végigtoljuk úgy hogy nincs medic vagy engi. Ez nagyon tud bosszantani, hogy miért nem nézik, hogy mi lenne a csapatérdek és váltanának rá.
    Azért többnyire összejönnek jó meccsek de néha nagyon tudnak bosszantani a csapattársak.

    Egyszer majd csapathatnánk együtt, én tápolnálak medic-kel, ahogy lehetséges. ;]

    ---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Új hozzászólás Aktív témák