Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz MaYDaN #33 üzenetére

    Pedig Red Eye nagyon jó. De nagy odafigyelést kíván. Nagyon nem mindegy a CD-k miatt, hogy mit mikor használsz. Tudok vele kiemelkedően játszani, de csak egy fegyverrel (nem tudom a nevét, de nem a távcsöves). Az a fegyó csak ezüst kártyában van meg, csinálok majd aranyat, remélem szerencsém lesz és azt a fegyót dobja a kártya.

    Sparks baja a kevés hp, és a gyenge elsődleges fegyver. Valami kis buffot kaphatna. Mert ez a két gyenge pontja kicsit sok. Aurának is kevés a hp-ja, de jó a fegyó. Sawbonez (vele nagyon szeretek játszani) hp-ja elegendő, fegyverei erősek, és mobilis is a healpack, nem úgy mint Aura helyhezkötött Healing Station-je. Ennek ellenére Sparks erős, de csak szakavatott kezekben.

    Phantom inkább jó móka kategória nekem. Csapatot nem nagyon tudja ő sem támogatni, funolni jó, de felesleges.

    Most kaptuk az Obsidian kártyát Phoenix-hez, az is nagyon jó kis kártya, így róla le van a gond, neki nem kell csinálnom se arany se Cobalt kártyát. :)

    Az a "baj" a karakterekkel, hogy ha nyerni akarok (és mindig nyerni akarok) akkor vagy Proxy-val, vagy valamelyik Medic-kel kell játszanom. Mert sokszor elég gyengék a társaim. Ha Proxy-val jó szupportolást kapok akkor nem állítanak meg. Tegnap Terminal pályán 7v7-ben Objective módban 3perc alatt végeztünk. Felrobbantottam a kaput, és a két konténert is. Írták is a meccs után chatbe, hogy ez nekik durva rekord. Az ellenfél meg megdicsért, hogy szépen csináltam. Kaptam heal-t, és követtek a medikek, ennyi a recept.
    Szóval sokszor nem játszom Fraggerrel, RedEye-el, és Compat Merc-ekkel, mert élvezetes, sok embert megölsz vele, de előrébb nem jut vele nagyon a csapat. Kevesen értik meg, hogy egy Engineer és 2-3 Medic kell minimum. És ha nincs medic, nincs győzelem.

    Héten volt még egy jó történet. Trainyard pályán támadtunk. Proxyztam szintén. Szépen eljutottunk az utolsó feladatig, de ott jól védekezett az ellenfél, a csapatom meg kicsit impotens volt. Volt nálunk egy 45-ös szintű srác, aki sniperezett. Már nagyon idegesített. Kérdeztem tőle chatben, hogy esetleg nem jönne valami olyan karakterrel ami a hasznunkra lenne? Miért kell sniperezni? (erre az egyik csapattársam beírta, hogy azért játszik vele mert talán próbálgatja az új karakterét. Erre visszakérdeztem, hogy 45-ös szinten? :) Ezen kicsit mosolygott a csapat.) Aztán váltott, és rögtön nyertünk. Lám, ennyire egyszerű. Be is írta meccs után, hogy "most már jó így nekem?" :) Írtam neki, hogy mindjárt más ;).

    Egyébként a community meglepően jó a játék körül. Bár tegnap kicsit kiakadtam pár világtalanra mikor Execution-ra bejön lvl1 és lvl2-es és azt se tudja hol van, el van tévedve a pályán... de ezzel együtt kell élni. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák