Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz Gomez86 #1189 üzenetére

    A pályákkal nincs bajom, sőt engem jobban vonzanak a dlcsek. Pl a német rally. Viszont lehetne esetleg ketté osztani, ahol lenne rwd, meg ahol nem. Esetleg? Vagy ez hülye ötlet? :D

  • atomeec

    senior tag

    válasz Gomez86 #1189 üzenetére

    Teljesen jó. Így akinek nagyon be van gyakorolva egy autó típus/pálya, azoknak is igazi kihívás lesz ;]
    Nagyon élveztem az első szakaszt, de a végén sikerült a cél táblába telibe menni, a hűtő elszállt, második szakasz végén már köhögött a motor, a hűtőt csináltam csak meg, így végig rossz volt a motor, de lehet emiatt sikerült befejezni az egészet :)
    Illetve én bénázok sokszor a kuplunggal, mert sajnos hiába analóg, nem egy szakaszon fog, hanem egy ponton (amit nem is lehet érezni, mivel nincs ilyen technika még), a váltót is nagyon legyepáltam így...viszont nagyon jó autó az E30, élvezet volt, jól lehet adagolni mindent neki, csak hát, na, tehetség is kell hozzá :)
    Várom a következőt! :R

    Más: Akinek van SHH váltója, nem tapasztalta még, hogy adott sebességeknél (nekem 1-3-5) csak pici váltó mozgatásra is kiesik sebességből? Ennél a játéknál azért rossz, mert a jobb kezem szinte mindig a váltó gombon van és emiatt is megy szét a játékban a váltó, kuplung nélkül kiesik sebességből. Nem nagyon szoktam választ kapni, megköszönök minden tippet! (már próbáltam állítani a távolságon a két csavarral, nem nagyon lett különbség) - szerk.: most néztem a joystick tulajdonságoknál, de ott ezt nem csinálja...lehet a játék? :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák