Új hozzászólás Aktív témák

  • Grafirka

    őstag

    válasz bazsi345 #37 üzenetére

    Valoszinu , nehanyan majd nekemugranak de egy Huion 610 vagy 610pro-t ajanlanek
    Kb. 15000 Ft es ha tulvagy a driveres mizerian ( ami ezeknel sajnos elegge gyakori ) akkor lesz egy roppant erzekeny nagyon jo rajztablad .
    2 wacom rajztablam van es kb 10 darabbal dolgoztam az evek soran a graphire verziotol az intuos5 ig. Egyeni velemnyem hogy ez a Huion H610 hozza az intuos 5 szintjet sot talan meg erzekenyebb is.

    A sima 610 vs 610 kozott a kulonbseg 4000 LPI vs 5000 lpi ill. a pro verzionak nem elemes a stylusa.( pen) hanem toltheto beepitett aku.
    Ez akar izles kerdese is lehet mivel egyesek eleve jobban kedvelik ha a ceruza nehezebb.Nekem a sima 610 van, nem hiszem hogy barmilyen erezheto kulonbseg is lenne ez es a pro verzio kozott.Azert valasztottam az elemes verziot mert "nehezebb kezu vagyok" es jobban kedvelem a sulyosabb cerkat .A beepitett akutol sokkal jobban tartok.

    Aiptek, genius , trust, es tarsaikat nem ajanlom, probalgattam oket de azok valoban joval gyengebben teljesitettek.Igaz , az ujabb verziokra mar evek ota nem tettem a kezem.
    Szerintem vagy egy bamboo ( wacom) vagy egy Huion.En az utobbit ajanlom merete es tudasa miatt.

    Hogy mennyire tartos ez a H610 azt meg nem tudom mert csak nehany napja erkezett meg. Azt szem elott kell tartani hogy a micro usb re vigyazni kell mert az a kritikus pontja az osszes hasonlo kutyunek. A A Wacom 5- szeriajanak tablai is nagy aranyban meghibasodtak ebbol az okbol.
    Cegnel 3 bol 2 peldany mar gariztatva volt mert elszalt a csatlakozoja.

Új hozzászólás Aktív témák