Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qnadam

    veterán

    válasz enginev3.0 #4925 üzenetére

    mennyire vagy biztos abban, hogy teszt közben az összes bázis be van kapcsolva, és maximális teljesítményen megy?

    istálló? gazemberség? hupákolás?

  • rajoco

    csendes tag

    válasz enginev3.0 #4925 üzenetére

    Részben igazad van, például Győrben egyelőre bekötött antennát nem lehet látni. Viszont, rengeteget utazom az országban, és megrögzötten figyelem a Digi terjeszkedését. Például legutóbb Újkígyós településen láttam a Digi tornyát, Újkígyós és Szabadkígyós között végig volt jel. (Jelzem, hogy 4G a Vodafone-nak sincs, legalább is amikor ott vagyok, nem igazán van Internetezésre használható jel a településen.)

    Ugyan így, a 120-as vasútvonal mentén is, természetesen a településeken, szintén mindenhol látni bázisállomásokat, sok helyen a klasszik víztorony tetején, sok helyen épített tornyon.

    Legutóbb Pécsett beltéren, a Retro Hotelben, illetve az egyik egyetemi előadóban is volt jel. (Ok, tudom, nem biztos, hogy attól használható, stb. de itt most teszt kártya hiányában csak a keresésre hagyatkozhatunk.)

    Én várom az indulást, számomra abszolút elfogadható, ha településeken van térerő, természetesen nem elsődleges kártyaként használva; arra szerintem sem lesz még hosszú ideig mód, lehetőség. Viszont, városban, gyors hívásokra, stb. szerintem működőképes a dolog; várjuk ki a végét.

    Viszont el tudom képzelni, hogy kistelepülésen élő, otthonról ki nem nagyon mozduló idősebb célcsoport számára is használható szolgáltatást fog biztosítani.

    U.i.: az 1-es vasútvonal mentén is gyötrelmes a térerő, legalább is a Vodafone-nak az, és nem vagyok egyedül ezzel, utazásaim során rendszeresen hallom a telefonáló utastársaktól, hogy "Nincs térerő, megszakadtam, ne haragudj."

Új hozzászólás Aktív témák