Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz iMaverick #69175 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek. Nem fog földhöz vágni, az a havi 1000 Ft emelés, de én úgy vagyok vele, hogy inkább a Fiamnak adom/adnám akkor. Viszont ha bemegy az ember a boltba, mindenütt csak az áremelést látja, a fizetési papíron meg nem lát közel se annyit. Lehet fut a szekér sok embernek, de érdekes módon a környezetemben sokan panaszkodnak, hogy nekik se emelkedik a fizetésük úgy, ahogy az árak a boltban :(

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

  • DRB

    senior tag

    válasz iMaverick #69175 üzenetére

    Akkor te rosszabbul jársz mint én(meg a többség). Ha jól értem a kedvezményeket, akkor nekem, mint ahogy azt írtam volt, csak 274 Ft lesz az emelés. Nem rég nekem is csak net + telefon volt, aztán hozzácsaptam a tv-t is, igaz csak ideiglenesen. De most elgondolkoztam, ha újra kiveszem a tv-t a csomagból, fogok fizetni a telefonért meg a 100/100-as netért elvileg 3350 Ft-ot, akkor már jobban megéri a flip, + 650 Ft, és megen van tv. Igaz a 150 Mb/s letöltés mellé jár egy 5 Mb/s feltöltés, ez nem igazán szimpatikus(és ez tart vissza, eléggé).
    Mondjuk a T is viszi az optikát ide-oda, mindenhova, akkor több lesz a fel, mondjuk 1000/300 sosem lesz a T-nél az tuti. ;]

    (#69176) petir: Igen lecserélik(ahogy azt Intruder2k5 kolléga is írja), és lesz 1000/300-as neted. Nekem 5725 Ft volt eddig, ebből lett 5999. Gondolom neked még a régi okos csomagod volt 2 év hűséggel 4580-ért. Elvileg még lehet a DIGI MINDENKINEK CSOMAG-ot megrendelni a digi.hu-n(vagy legalább is egy perce még lehetett), a meglévő előfizetésedre akciósba, egy év hűséggel, akkor 5725/hó, illetve az első 3 hónap csak 2900, ez azt jelenti, hogy az egy év átlagosan ~5020 Ft/hó-ra jön ki. [link]

    (#69184) Márton: Nálunk csak 150/5, a többiről, amit írsz, nem is beszélve, szóval én is csak kacérkodom a gondolattal.
    Ezt irják a flip oldalán:
    Kábeles területen élő ügyfeleink részére 150/5 Mbit/s gyorsaságú internetet biztosítunk

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák