Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonJoee

    tag

    válasz adika4444 #59935 üzenetére

    A sebességgel kapcsolatban a bekötő ember jelezte, hogy egyelőre annyi lesz, amennyi, de "majd szerdán" már a véglegeset kapom. Ez múlt szerdára vonatkozott... Akkor gebasz van?
    Az az igazság, hogy nem igazán akarom még csesztetni őket a bekötési kampány idején, mert tudom, min mennek keresztül. De talán már látszik a vonat az alagút végén.

    Tudom, hogy user/digi kombóval elég sok minden rejtve marad. De még admin/jelszóval belépve sincs olyan kapcsoló, hogy "Bridge mode: on/off". Egy új kapcsolatot kell létrehozni, és ott a "routed"-et átállítani "bridged"-re, és ráterelni mondjuk a 4-es LAN portra. Oda dugni a saját routert és már lehet is arról indítani a pppoe "tárcsázást".

    Bejutni meg valóban nem egyszerű. De szerencsére épp hívott a természet, és a klotyó magányában mindig nagyszerű gondolatok jutnak az ember eszébe. :) Onnan meg már csak Google kérdése volt az egész.
    (A kitalálósdi meg a brute force nem megy a 15 karakteres, kis/nagybetűt, számot és írásjelet tartalmazó jelszó és a 3-5 rossz kísérletenként letiltó bejelentkező form miatt. Mindez vonatkozik a telnetre is, ráadásul a telnet jelszó nem azonos a webes login jelszavával. Van itt kavar rendesen, de inkább nem részletezném, mert ugye a router a Digi tulajdona és az elzárt részekre bejutni, a megszerzett jelszót pláne publikálni ugye 2 évig terjedő tömlöcöt jelent. Ja, és mivel internet szolgáltató, szerintem még közérdekű üzem is, szóval máris 2-8 év a kényszerpihi. Bár nem tudom, hoztak-e ilyen ítéletet már Magyarországon, biztos nem én szeretném először élesben kipróbálni. :)) )
    Egyébként nem olvastam annyira vissza, nem tudtam, hogy még nincs "megoldva" az F668-ba való mélyebb bejutás... bocs, ha kavartam itt az érzelmeket.

    "Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

Új hozzászólás Aktív témák