Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz trec12 #5823 üzenetére

    Azért azt is figyelembe kell venni, hogy elsősorban a problémákat írják be a topicba. Ha valakinek van valami gondja, egyből próbálja közkinccsé tenni, hátha valakinek van tapasztalata, és emiatt a hozzászólásokban gyakran a hibákat olvashatjuk.
    Viszont akiknél problémamentes a net, azok nem írnak be hetente, hogy minden ok. a szolgáltatással, tehát egy fórum topic hozzászólásait releváns információforrásnak tekinteni nem szabad.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

  • válasz trec12 #5823 üzenetére

    "bekötötték és napok óta nem megy" <-- eleve el sem engedem a szerelőt addig, míg nem megy. Más kérdés, hogy semmit nem értett hozzá, nekem kellett beállítani és amikor csak elindítottam a böngészőt (még semmilyen címet nem írtam be) bár megörült, hogy működik :-D De úgy voltam/vagyok vele, hogy se belépési díj, sem hűségidő, legfeljebb lemondom, ha rossz. Kb. 1 hónapja van bekötve, ezalatt egyszer volt 15 percre, hogy nem volt net.

    EnterNet ADSL-lel az 5 év alatt 1-2x nem volt net, de mivel a szemét T-Online parancsol, drága. Nincs net havonta 1x? Vagy 2x? Kibírom. Viszont olcsó és villámgyors, nem utolsó sorban megszabadulok a felesleges vezetékes telefonomtól is. Mert ugye a tré szarházi banda kitalálta a telefon előfizetés nélküli netet is, úgy, hogy ne érje meg, hiszen annyival kell többet fizetni, hogy simán megtartható már akkor a Favorit csomag, amivel annyit beszélek, amennyit akarok (4 után).

    Diginél az olcsóság ára tapasztalható: ÜFSZ lányai síkhülyék, szakemberek nincsenek.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák