Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikk2000

    őstag

    válasz wwenigma #47102 üzenetére

    Nem tudom miért kell nekiesni annak aki hibát jelent. Főleg hogy a digi egy nagyon szar szolgáltató. Az egyetlen ami mellette szól, az ár. Érdekes, hogy egy másik topikban mikor írtam pár szót a digiről, senki nem kezdett leugatni, tehát tényleg gyanús hogy valamiféle érdekeltség vetődik fel, de ez a ph-n időtlen idők óta megfigyelhető.

    Egy másik topikban ezt írtam nemrég csak hirtelen ami eszembe jutott a digiről:
    ...nekem pár év alatt pár telefonom volt feléjük (a digi felé) amikor szarakodott a hálózatuk, és akkor elkezdték mondani hogy vezérlőpult anyámtyúkja mondom most álljunk meg mert az előbb néztem meg, és linux alatt is szar, szóval felejtsük el hogy OS, hogy nálam van a hiba, router meg nincs (akkor nem volt). Volt úgy hogy hívom őket, mondom szar, azt mondják okés, újraindítjuk az eszközt. Utána jó lett. Legközelebb mikor nem volt jó hívom őket, és akkor jött az azóta bevált idióta mondókájuk: náluk tökéletes. Mondom kenjék a hajukra ha "náluk tökéletes", akkor indítsák újra az eszközt. Olyat nem lehet... Elmentek ti a... de érdekes hogy miután hívtam őket, egy idő múlva csak jó lett...
    Egyik ismerősnél este 7 körül pontban megszakadt a net mindig, mióta átdugták egy másik aljzatba. Szerencsétlen hívta őket többször is, én is, de ezt mondták csak munkaidőben tudnak kimenni, és kb 2000ft ha nekik jó. Mondom ha adott időben romlik el akkor akkor jöjjenek amikor menetrend szerint rossz!!! Nem, ők csak munkaidőben... Elmentek ti a jó...Ez szolgáltatás??? Persze ha máskor jönnek, akkor nyilván jó, tehát ez tulajdonképp lopási kísérlet.
    Más, frekventált helyen lakás, kérdezem a digit elérhető-e ott az internet. Azt mondja nem, mert műemlék az épület, és nem lehet fúrni. Oké. Az UPC-nél érdekes mód az épület nem volt műemlék, és volt internet és TV hozzáférés is!...

    Amúgy hibáról beszámolni olyan tud, aki valamelyest képben van arról, minek hogy kéne működnie, és képes ezt megfogalmazni, és képes beírni is. Ebből van szerintem a kevesebb, főleg ha azt látja hogy minden ok nélkül leugatják aki panaszkodik. De kicsodák is ugatják le?

    [ Szerkesztve ]

  • tupijani

    tag

    válasz wwenigma #47102 üzenetére

    Őrülök, hogy ilyen mértékű rálátásod van a PH tagok internetelérésére. Gondolom monitorozzátok, vagy esetleg megfigyelitek az ip címeket? Mondjuk publikus (vagy nem?), csak kicsit fura dolog :) Felmerült még az is, hogy 47000-nél tart durván a hozzászólások száma, ami nem fedi a digisek pár száz előfizetőjét sem. Tényleg érdekelne, hogyan jött ki a 100000 PH tag, digis előfizetéssel? Bakker :D

    Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

Új hozzászólás Aktív témák