Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz janos1988 #4566 üzenetére

    Aha, azt meg ugye tudjuk, milyen is a T- féle internetszolgáltatás (és a tetűlassú DNS-ei :) ).
    Namost van hűség, tehát ha szar, akkor is használnod kell. Ez rossz pont. Az IPTV bőven nem basz oda a kábeltv-nek, mert kábelen is lehet HDTV-t sugározni (lásd pár HSZ-szel korábban), és ha beszarik valami szerver, ugrik a tv nézés. De hamarosan meg úgyis jön a DVB-T... A kütyü, ami kell hozzá, áramot fogyaszt (ez bármilyen hihetetlen, sokat számít, főleg, ha 2-3 db van belőle, mert ennyi tv van!), és csak egy tv-n nézhető. Az, hogy felvevős, a kutyát nem érdekli, egy DVD felvevővel azért többet meg tudsz csinálni, mint egy set top boxszal.
    Ha hűség nélkül adnák ennyiért, és megoldanák, hogy ne kelljen millió kiegészítő bizbaszt a lakásba hozni hozzá (diginél ugyebár csak a kábelek jönnek be), akkor elgondolkodnék rajta.
    Apropó, csatornakínálatról mit tudni? És a hűség lejárta utáni árakról? Torrent/bármilyen forgalomkorlátozás? Nekem elég sok a kérdőjel...

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

  • Márton

    nagyúr

    válasz janos1988 #4566 üzenetére

    jah, én nem tv-zem, csak a net+teló csomagot néztem..
    (mennyi havi ingyenes percet adnak, és mennyi a percdíja mondjuk egy mobilnak csúcsidőben?)

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák