Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz somnia #27148 üzenetére

    Ja nekem is ez jutott az eszembe, jellemző hogy nála túlórázzanak, de ha hozzá jönnek, akkor másnál ne időzzenek, hanem legyenek halál pontosak...

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

  • Renato1993

    tag

    válasz somnia #27148 üzenetére

    Nem, mivel első cím lettünk volna, reggel 8-kor.
    (Amúgy akik 3-4 órát voltak ott, azok sem szívatásból lettek dolgoztatva, meg halálra hajtva, csak szép megfontoltan dolgoztak, nem is rohantak sehova, szerintem az az egy címük volt aznapra, mert mondták hogy amúgy ők nem bekötéseket szoktak csinálni, hanem hálózatot építenek, de most kivételesen ezt kapták melóba. Amennyiben azt mondják hogy van más címük és menniük kell, semmi probléma, akkor átadják az ONT-ig a dolgokat, a többit meg megoldom én. Mivel ez az esetet nem állt fent, megkértem őket hogy húzzanak be egy koax kábelt, meg a T-s koaxokat is kicserélték mert szarok voltak. És tényleg nem siettek sehova, mert 3-an voltak, és az optika behúzása után az egyikük beült a kocsiba, és csak 2-en csinálták tovább a dolgokat.)

    (#27149) ACE-
    Ja nekem is ez jutott az eszembe, jellemző hogy nála túlórázzanak, de ha hozzá jönnek, akkor másnál ne időzzenek, hanem legyenek halál pontosak...
    Nem, semmi gond nincs azzal hogy másnál túlóráznak, és nem halálpontosak, de akkor egy, ne ígérjen 8 órát, kettő, felemeli a telefont, bepötyögi a megadott telefonszámot( amit egyszer ugye már hívott, hogy mikor jönnének) és odaszól hogy késnek, meg hogy nagyjából mikor várható az érkezésük.
    Ez az amit nem tettek meg reggel 8-tól délután 3-ig, és valszeg mostanáig sem, ez az ami zavar.
    Magamból kiindulva én 10 perc késésnél már odaszólok ha megyek valahova, szerintem 7 óra alatt lett volna két percük odaszólni, hogy egyáltalán jönnek, nem jönnek, várjunk, ne várjunk.

    Azt meg se említem hogy november 11-én lett kötve a szerződés, igaz csak úgy hogy december 1-én legyen teljesítve, de tudom, volt ónós eső, szakadt le minden mindenhol, a DIGI amúgy se sieti el a bekötéseket, meg szerelőhiány, stb. Ezen már fent se akadtunk.

    Nem vagyok (vagyunk, mert rokonoknál lett volna ugye a bekötés) egoista hogy minden körülettem(ünk) forogjon, és azonnal legyen meg, de más idejével ilyen formában nem illik játszani, szerintem.

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

Új hozzászólás Aktív témák