Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz norbi24 #7259 üzenetére

    Valamit nagyon összekeversz.
    Itt 3 napig esett a hó, a fejen vastagon áll a jég, 22 centis havat mértem. Az, hogy mellékesen reggel fél 8 körül -18°C volt, mikor néztem már feljebb ment, ez egy dolog, érdemben nem befolyásol a vételen annyit, mint a 6-7 centi vastag jég. Nem volt célom más emberek más méretű tükrével, más típusú LNB-jével összevetni az enyémet, pusztán egy dologra igyekeztem rámutatni. Mégpedig arra, hogy van olyan állapot (ami természetesnek nem tekinthető, de mégis létező) ahol a digi ugyanazzal a fejjel már nem jön, míg a upc igen.

    Nem mellékesen minden műholdvevő kiegészítőkkel foglalkozó üzletben vehettél volna twin, quad, octo fejet, nem tudom miért kellett fű alatt intézni, most is 5 ezres alatt vannak a kommersz kategóriából a legjobbak is.

    Aztán hogy most akarok-e analógiát felállítani aközött, hogy nem értetted meg, és emellett elégedett vagy-e a digivel, hát nem tudom. Inkább nem megyek bele.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák