Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anakin007

    aktív tag

    válasz ati888 #6620 üzenetére

    Ne pánikolj, az LCD-re váltás képminősége kizárólag az LCD TV-től függ, nem a beltéritől. Nekem egy 2éves Grundig LCD-m van és ugyanolyan szép v. szebb a kép, mint a korábbi csútechnikás 100hz-es Philips CRT-n volt, ugyanazzal a beltérivel.

    Másrészt meg nem értem, mire a nagy vergődés a hdmi kontra scart terén meg a milyen tv-n nézzem a sz@rt, mivel hacsak nem HD-s előfizuja van a jóembernek, totál mind1 (bár digiHD-t még nem láttam).

    Viszont: nálam 3 hold van belőve 3 egyforma fejjel, 70cm-es tükörrel, scart-on van a tv és a beltéri összekötve. Nézek számtalan külföldi adást fizetőst és ingyenest egyaránt (néhány száz orosz-ukrán csatornát, nem full extrás németet) és furcsa módon, a legcsóróbb, legkissebb ukrán tv adón is 100x szebb a kép, mint bármelyik digis csatornán. Soha nem láttam még, hogy pl. bepixelesedik, mint a fenti kolega linkjén. Vmiért szemmel látható a különbség a magyar és a nem magyar adások között, szinte HD-nek is elmenne, olyan kristálytiszta a kép, ráadásul kb. $30-ért évente (!).
    Elsősorban a stúdióképekre gondolok, mert nyilván, a 30éves filmekkel nem lehet mit csinálni...

    Ha Isten létezne, hinnék benne.

Új hozzászólás Aktív témák