Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobby G.

    senior tag

    Köszönöm a válaszokat! Felmerült egy-két kérdés, próbálom összegezni a dolgokat, meg ami azóta történt.
    Szóval monemtán egy régi (10 éves) SONY TV van befogva, ami a közeljövőben cserélődni fog, mert bár eddig semmi gond nem volt vele, de ráférne már egy csere. UPC-t fizettünk elő eddig, de a kisebbik fiam kedvenc csatornáját (Minimax) kivették belőle (T-Home családiban benne van), illetve a T-Home picivel olcsóbb is, mert telefonunk is van. Ráadásul nagyobbik fiam focirajongó, és nagyon örült, hogy a T-Home kínálatában van egy sereg sportcsatorna. Nekem meg az a + 1-2 filmcsatorna mozgatta meg a fantáziámat, meg a körítés (műsorújság, infók, megállítható műsor).
    Időközben beköttetem egy próbahónapra a T-Home családi csomagot, így most 1 napja azt nyúzom, tesztelgetem. A csatornaválaszték jó, ennél több szerintem már nem is kellene. Mondjuk, hiányolom a helyi (városi) TV csatornákat, amit kihagytak belőle. Az is fura, hogy nagyon túlszaturáltak a színek. Vissza kellett vennem minden beállítást, fényerőt, telítettséget. Harmadrészt a kép bal széle túllóg, néha nem látom a kiírás első betűit. Néha-néha meg egy pillanatra kimerevedik a kép. Fura.
    Amit a Digiröl írtok ez kicsit ijesztő....:(

Új hozzászólás Aktív témák