Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz gandalf #1482 üzenetére

    olyan tévén nézem, elhiheted, és kihullott a hajam, mikor megnéztem egy filmet, vagy reklámot, sajnos kockás rendesen, a kábelen viszont érdekes, hogy nem az. ha választhatok, hogy egy meccset megnézek a sport klubon, akkor a digin megtehetem kockásan, esetenként 5-6 fps-sel nézve, vagy a t-kábelen kissé szemcsésen, ami jó eséllyel 3 mérettől már alig észrevehető. Sajnos azért szarozom, mert az, én voltam a legkevésbé szarozós, relatíve leírva a sok csati a kedvező árral jól hangzik de ez azért még kevés. csak hát azóta hozzám is be lett kötve, és egy szóban véleményt alkotva ez jön ki....Az, hogy mennyi csatit nyomunk, mehet a reklámban, hogy mennyi pénzért adjuk, az is odafér, de ezért kifizetve a pénzt csak annyit kérek, hogy menjen minden csati normálisan, és még ezt sem tudják, és onnantól, hogy egy hiba fennáll hetek- hónapok óta, sajnos nyugodt szívvel mondom ki ezt... Hát ez itt a fene nagy probléma.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák