Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz malacka87 #4411 üzenetére

    Ilyen amúgy D3 korai időszakában is volt, hogy a legjobb legendary farmolás az a chestek nyitogatása volt ACT 3-ban. :DDD 'Aztán persze Blizz javította/nerfelte'
    Mondjuk én még most is azt vallom, hogy majd end game szinten Tier 3/4-en vagy mi a max ott csak lesz valami vállalható drop rate legalább ilyen átlag legendary szinten. 'unique az ami elvileg ritka lesz'

    #4412 Vikus

    Én tegnap mentem 2 runt, 21:00/00:00 és mind a 2 lement de nagyon nagy különbséggel.
    T1-en célszerű szerintem így most lvl 20 miatt.
    Első run megvolt 8 perc alatt de a második majdnem fail lett kb 20 másodperc maradt. :DDD
    Nagyon sokat számít, hogy milyen emberek vannak ott meg milyen build/gear-el.

    Nekem elvileg Ashava-ra való build volt Rogue-en 4 darab Legendary-val de semmi igazán ütős.
    Miután megtanultam/figyeltem a támadásait alig haltam csak párszor még az item durability sem ment teljesen le.
    Mondjuk más karival nem próbáltam azt nem tudom mennyire nehéz de célszerű alatta/mögötte maradni, hogy elkerüld a harapását meg a körkörös támadást mert annak rohadt nagy range van.
    Meg van az a támadása a végsőbb fázisokban amikor így belecsap a földbe mind a 2 karjával, kis szünet és hátra csapja mind a 2-t és az akkor szeret megölni mindenkit aki alatta/mögötte volt. :D 'csak simán oldalra kell menni miután lecsapott a 2 karjával és kész'

    Én nem nevezném azt csalásnak de persze kinek hol az ingerküszöb, nem mintha itt egy 2 napos lvl20-as bétában akármi jelentősége is lenne. :) 'végleges teljes verzióban meg senki sem fog lvl 20-on farmolni szerintem + bőven tudják addig ezt javítani'

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák