Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz SQX_Barto #14258 üzenetére

    Ertem amit irtok csak szerintem nem jogos teljesen / turelmetlenek vagytok.. amiket itt felsoroltatok 23 seasonon keresztul, es 6 ev alatt kovetkeztek be D3-ban.. D4 kb 3 honapja letezik es ebbol az elso Season masfel honapja tart kb.. hat persze hogy nincs benne egybol minden.. (oke arnyal a kepen, hogy a Season 2 beharangozo sem igert tul sok ilyen uj csavart..) - de meg nem tudjuk elore..
    Pelda : Heartok.. oke lehet kicsit nyultak a legend gemmektol, de valojaban a heart teljesen megcsavarta a builded.. Rogue-kent pl a barber miatt nem kell imbument skillt es ultit hasznalnom hogy baszobb legyek mint valaha.. a dmg supress heart miatt kb 2 vedekezo aspectet le tudtam cserelni tamadora.. ilyen alapon ez a S2 vampire theme is lehet csavar egy durvat a mostani mukodo buildeken es olyat ad hozza ami teljesen atvarial mindent..

    Szoval mikozben amugy reszben jogos amiket irtok szerintem az egesz diablos community alapvetoen ingerult es turelmetlen az egesz jatekkal kapcsolatban.. mindenki sir hogy nehez meg hosszu.. mikor megkonnyitik akkor meg rovid es unalmas es nincs kontent. Kicsit azt erzem hogy mindegy mit csinal a Blizzard nekunk sose lesz semmi jo.. (mondjuk ezen se segit hogy sok mindent rosszul csinaltak valoban..)

    Anno D3 egy jatszhatatlan szar volt, a loot szanalmas volt es kaptunk egy gold/real money aukcios hazat ami netto katasztrofa volt.. aztan evek alatt, a RoS + utana kovetkezo Seasonok sorozata alatt javult fel oda a D3 ahol ma van.. es mi (ti) kozben vegigjatszottuk vele ezt a 6-7-8 evet.. akkor most miert nem szavaztok bizalmat ennek es varjatok meg hogyan javul fel a D4..? Persze, lehet szunetet tartani, kivarni, de vegleg leirni szerintem korai lenne..

    En a 100-as Rogue-al borzasztoan elvezem a gameplayt.. mar sem xp-t nem kapok, sem upgrade loot valszeg nem fog esni, tehat joforman goldot farmolok es felesleges glypheket huzok. megis belogolok minden nap 1-2 orara, helttide, 4-5 NM dungeon, teljesen jol elvagyok vele.. mondhatjuk hogy full kimaxoltam a gamet, megis ad annyi napi elvezetet ami egyelore pont eleg.. ezzel elvegetalok az S1 vegeig es ott meglatom hogy mi tortenik..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz SQX_Barto #14258 üzenetére

    "D2 lenyulas.." miert ne lehetne ujrahasznositani valamit ami anno is jol mukodott es szerves resze volt a jateknak..? A runaszo pl remek alternativat jelenthet majd egy unique-nak, vagy legendary aspectnek.. en nagyon varom a runaszavakat D4-be, es a feladatot hozza hogy farmoljak megfelelo socket 3-4-5-6-os donor itemeket..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák