Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz S e t h #14227 üzenetére

    ki kell húzni mindenkinek a fomo-t a szótárából :) ...vagyis aki akarja, húzza ki: én így fogom tenni... van egy kattanásom, hogy ha valamibe belekezdek, általában végig is csinálom... még akkor is, ha tudom, hogy értelmetlen és baromira nem élvezem már a végét: ilyen ez a s1 lvl100... 92-n vagyok és már rohadtul várom a végét, de lassan annyira élvezetes, mint beülni a fogorvosi székbe :DDD főleg, hogy mendeln gyűrűt persze még mindig nem dobott, ami a build középpontja lenne... következő szezonba bele se fogok kezdeni: ez p*csafüst, amit adnak... már day1 húztam a szemöldököm, hogy "wtf? kis fika kavicsok 2 slotot foglalnak úgy, mint a mázsás pajzsok, mellvértek, vagy 2kezes kaszák???" ...aztán inventory 1/3-a értéktelen kövekkel lesz tele, ha valaki nem szemetel és felvesz mindent... (alap lett volna megírni hasonlóan, mint pl a d3-ban, hogy egyes tárgyak 2 slotot foglalnak, mások meg 1-et)

    ...innentől nálam pihen a játék pár szezonon át és akkor fogom elővenni, ha már úgy fog kinézni az egész (és lesz normális endgame content), mint megjelenéskor kellett volna :K addig pedig d3 utolsó szezon... (azt a játékot legalább 11év után is élvezem)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák