Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz SQX_Barto #13730 üzenetére

    Sokszor a legjobb ha nem becsüljük túl a tudásunkat és használunk valami kalkulátort mert pont a fegyvereknél amit aktívan használunk a karakterrel (tehát nem csak a rajta lévő változó statokat kell nézni) a a ilev -el fixen nő a legfontosabb stat mégpedig a DPS . Szóval igen nem a ilev -et kell nézni semmin csak a statokat. Csakhogy a fegyverek alap statjai nőnek az ilev -el ezért egy nagy ilev különbséget nem fog a többi stat kompenzálni. Igen nem az ilev miatt hanem a DPS miatt ami összefügg és nem úgy mint a többi stat, hogy lehet ugyan több is egy változó mentén, amikor előfordulhat hogy van 3-4 jó is egy magas ilev (DPS) mellet de gyalázatosan kevés mindenből. Az hogy hol billen a mérleg, hogy jobb vagy nem jobb szerintem ránézésre kevesen mondják meg. Többek közt én sem.
    Viszont van erre szerintem több oldal is de egy már itt is többször linkelt biztos, amin van erre kalkulátor. Meg persze van az a szint is akit az ilyen nem érdekel és nem néz utána semminek magától találja ki mi neki a jó de az talán akkor ilyen szinten nem is foglalkozik vele és mondja meg a tutit másoknak .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák