Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz methox1991 #13143 üzenetére

    szerintem érdemes, én is így vagyok, csak júni végén vettem meg, season-be egy pillanatig se akartam belekezdeni (főleg hogy ilyen bénácska lett, meg hogy eternalon csak most fejeztem be a kampányt). egyelőre ott vagyok, hogy bejött a main sztori, és tök élvezem az endgame content elejét. helltide+nm dungeon+legion+world boss mindig ad valamit ha belépek, és a cuccolás még tök fun.

    ebben nekem a d2 resurrected volt eddig az etalon, a d3-ban nem szerettem a cuccesőt és az item tápolást, de itt bejön a rare hajhászás, amihez aspect-et hajhászva upgrade-elve tényleg már csak a random faktor marad (főleg ha item breakpointot is ugrasz közben és akkor izgi a reroll). egyedül ami zavar, hogy a white itemek full feleslegesek, de ha okosak a dev-ek, akkor ez kieg content lesz (runewords)!

    pl. itt ez a rogue kezes, most találtam level 60-on, és lőttem meg rajta a twisting blade statot:

    egy ideje gyűjtögetem a jó aspect-eket, már csak ki kéne találnom a pontos buildet ami felé megyek, és hogy a kesztyűre mit tegyek.

    szóval van itt minden, hentelés, sztori, matekozás, igazából ez tagadhatatlanul egy vérberi, korszerű diablo játék :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák