Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz Trak #2277 üzenetére

    Köszönöm, mindig jólesik, ha elismerik az ember munkáját. Kb 2-3 hónapos meló volt, úgy emléxem, plusz mire rájöttem, hogy hogyan lehet dekódolni a szövegekt, és az ékezeteket hogyan lehet előcsalni a diablóból. A magyaritáshoz megirt programjaimat használták spanyolban, franciába, meg még egy csomó náció keresett meg :)
    Elkészült 1.11-hez is egyébként. Nem volt semmi, egy rakás dolgot átvariáltak blizzard-ék, máshova kerültek szövegfile-ok, szörny-stat-ok, stb. Az újabb 1 hónapos melómba került. Ezért kisérletképpen (mivel kb 1 havi maszekmunkától estem el) 1 ezres hozzájárulást kértem a munkámhoz mindenkitöl, aki letölti az 1.11-es magyaritást. Jónéhányan éltek is a lehetőséggel, de hatványozottan több anyázást és fenyegetést kaptam (apeh, stb) azért, mert pénzt mertem kérni a munkámért. Ráadásul olyan munkáért, ami már bizonyitott, hisz 1.09-hez és 1.10hez letölthetö a mai napig, kipróbálható, ezernyi köszönö és dicsérő levelet kaptam azokért is. (plusz meg lehet csekkolni a Doom3 és Thief3 magyaritását is, amikben ugyancsak aktivan résztvettem)
    Nos, nekem nem hiányzott a napi rendszerességü anyázás, igy megszüntettem áldásos diablomagyaritó tevékenységemet, mostmár csak haveroknak, ismerösöknek küldöm el, ha kérik.


    Nah, 50es lett a kis barbim. Kéne HEL+AMN rúna egy frankó páncél rúnaszóhoz, meg valami igazán ütős egykezes balta, élet meg manalopással... Ja, és egy arreat face sem ártana :)

    [Szerkesztve]

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák