Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolcsodal

    addikt

    válasz Trak #2028 üzenetére

    Barbár esetében több stratégia van. Nyilván a legegyszerűbb, ha WW-re gyúrsz. Véleményem szerint a WW pompásan passzol az IK készlethez (arra találták ki.), főleg ha beletolsz a kalapácsba két Shael rúnát (increased attack speed). Mivel a WW-nél csak a fegyver támadási sebessége számít a fegyveren kívül semilyen increased attack speed-et adó tárgyat viselni felesleges. Emellett ha kimaxolod a Mace Masterity-t, akkor csekély critical hit képességre is szert tehetsz (a nem elhanyagolható támadó és sebzésbónuszokat ne felejtsük el). A Berserk-et azért ajánlom, mert a phys immun szörnyek csak azzal üthetőek (sajnos az ütés után a Defense lecsökken 0 azaz 0-ra, így elkel a sok Hp). Sok Hp-ra pedig a Battle Orders harci kiáltással lehet szert tenni, a Battle Command-ra egynél több pontot tenni felesleges. Jó még a Védőt adó kiáltás (Shout) is arra is érdemes egy-két pöttyöt. Valamint Hell fokozatban a Howl-t lehet használni a minion-ok elkergetésére addig amig lehasítod a főnököt ;] . És persze a Natural Resistance, Iron Skin, Fast Movement 1-1 pötty.

    Ha két kézzel akarsz vagdalkozni (Bul-Katho's készlet pl.) akkor lehet kimaxolni a Frenzy-t, és a Double Swing-et (Esetleg Berserk, mivel frenzy-hez ad Magic Dmg bónuszt) a kiáltások hasonló módon. Mace helyett értelemszerűen sword masterity maxolás stb.

    Van még dobálózós, ugrálós, üvöltözős barbárok is de azok szerintem csupán kuriózumképesek.

    És persze a lehetőségek száma végtelen. :U (Egyszer próbáltam Find Item-es barbárt...kiválóan hullottak az egyedi tárgyak...de puha volt szegény.. :DDD )

    They drew first blood....

Új hozzászólás Aktív témák