Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Sárpac #91497 üzenetére

    "bracival tömegbe halo gyűrűvel szinte hallhatatlan lesz gr80ig."
    Hat a ranged mobok engem lazan 70-en is kifektetnek, 72 lement foljebb nem volt idegzetem meg menni (full anci Firebird, az ekszerek nem azok mar csak) Az ekszerek pont nem a legjobbak simanak sem (mindig is utaltam ezt a szettet, mert sose esett normalis rollos belole)

    Valoszinuleg megvarom a zarast, aztan utana fogom a nonseasonos kovekkel bekovezni, hogy jobb legyen.
    Azert 80-ig jo lenne elvergodni vele, ha mar masok a 99-et viszik :U (a legit FB-rol beszelek s6-ban, a bugger nem erdekel)

    #Grafirka: Nezd meg az enyemet (bar inkabb meg jobb lenne SirDan-et :) )
    Nincs meg par kotelezo cucc, ha solo GR a cel: Chantodo set - "nyaloka" + offhand
    Hianyzik a bracer is
    Ja es a focus reastraint helyett az Endless walk set kellene, de akkor ugye kiesik a HF, szoval az talan meggondolando... Ha Endless Walkbol nincs jo, akkor maradhat igy is akar. (Bar lehet ez solo GR-ben kicsit limitalni fog, nem tudom)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • Grafirka

    őstag

    válasz Sárpac #91497 üzenetére

    Legnagyobb bajom nem az, hogy nincs ellenalokepessegem , azt meg megoldanam sebesegbol, hanem , hogy a sebzesem nullaval egyenlo es nem tudom miert. 1,5 millas damage-*el joval kevesebbet utok mint mas 700e koruli damage szintu varazslok.

    Olyan karaktert neztem / beszeltem vele ( csak sajnos kidobott a net es nem tudom megnezni reszletesen a buildjet) aki elmondta hogy a fegyverem ( most mar masat tettem) szart sem er. Es ez az amit nem ertek es ami nincs rendesen leirva, hogy miert van az hogy a masik wizard damage szintje 700 000 koruli es megy mint a vajba ,minden ellenfel szinte instant szetesik korulotte, en meg 1,5 millios damagel egy gyenge ellenfelen is alig birok tulmenni.

    Hogy kisse konkratabban beszlejek pl egy sima csontvazra vagy egyeb nem elit ellensegre, teszek egy lassitot + meteor eso + desintegrate es igy is alig megy le az elete . Mas wiardok ezzel az erobefektetessel
    kb 40 es csoportokat szetolvasztanak :D

    Kb 40Gr a maximum amire kepes vagyok.Es barmit csinalok mind rosszabb es rosszabbnak tunik.

    Sajnos meg nem lattam logikusan leirva hogy mi mivel szorzodik ossze , az hogy lemasolok egy mas altal epitett buildet az nekem nem megoldas.Semmi oromom abban ha kinezek a netrol egy mas altal kicsiszolt beallitast ( amibol nem ertek semmit ) es azzal elkezdek nyomulni. Ez tenyleg csak ugy er valamit ha erti is az ember az osszefuggeseket.

Új hozzászólás Aktív témák