Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz _ocsisajt #87824 üzenetére

    Ez nem tech topic, meg van aki nalunk jobban ert hozza, de en gyere inkabb azt latom hogy meglesz a vilag vezetek nelkul lassan.. jon majd az 5G, es itt mar nemcsak savszel meg MB/sec mutatok fognag ugrasszeruen javulni hanem a stabilitas is.. Nyilvan szerverekhez meg banki rendszerekhez jobb a kabel meg az optika, de end usereknek mar nem feltetlenul kell majd utp kabellel veszodnie..

    Tavaly koltoztem es az uj lakasban most van kiepitve gigabitem es 240-es UPC netem. Hasit mint atom. Elotte viszont egy eleg alap 30-as UPC netem volt. Mellette van T-Mobil 4G-m is. Oke, hogy en eleg jo lefedettsegu reszen lakom, de a 4G-n durvabb netem volt mint a kabelen. Azon ilyen 60/40-eket mertem iPhone-nal meg iPaddel, mikozben az asztali gep rendre 30/3-akat hozott UPC-n.. **

    Mas kerdes hogy a kabeles net az korlatlan forgalom a mobil meg csomagja valogatja de azzal nem lehet mondjuk letolteni egesz nap. De ha csak Diablora kene a havi adatforgalom sztem kijonnek belole..

    Na, lenyeg h egyaltalan nem meglepo amit irsz, nagyon durvan jo mar a 4G es csak javulni fog es csak olcsobb lesz..

    (** egyebkent barkinek javaslom, aki megteheti, hogy legyen ketfele neted ket kulon szolgaltatotol.. akkor tuti sose maradsz net nelkul. egy ket napot mobilnetrol is lehet jatszani.. persze a DC-tol nem ved meg ez se..)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák