Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Edge #85604 üzenetére

    Minap elkalandoztam kicsit a PTR-es vidiken...háááát 4pbe 85+on se nagyon mozgott az a HP...a WD, akit ha jól sejtem a sárga és boss miatt vittek az meg kb nonstop esett (ha hozzáértek meghalt)...el tudom képzelni mennyire élvezhette szerencsétlen a játékot, a Wiz meg konkrétan kb minden közepén bent állt mozdulatlan HPval (5ösével ráugráló wingedek mellett is), korlátlan mozgástérrel. Túl sok élvezetet mondjuk nem láttam a játékmenetben (Wiz vette fel) tényleg olyan volt mintha beírta volna az IDDQD-t és sétálgatna a golózáporba.

    (#85603) MegalodonS: Ez elég fura, mert az usa fórum kb üres...nem nagyon látok olyan topikot amiben bemutatnának 1-1 buildet...leszámítva a 2 éve ránk kényszerített Köpködést...Jaderól semmi...Firebatról akad 1-1 hsz, de semmi olyan nincs benne amire azt mondanám, hogy kipróbálnám.

    Gorneck#1239

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz Edge #85604 üzenetére

    hu"ha! lehet lesz megint hosszutavon Hardcore-on wizardom? (utoljara meg permaarchonos wizzyk voltak nalam menok az AH*** + MPx idejen) :B

    meh... bar most engem meg a nerf elotti thorn sader megvett kilora (azota nem PTReztem) feelingje beegett nagyon, az lesz pirmary tuti, ha nem nerfelik a foldig ofkorsz :B

    ***az nagyon bennem maradt amikor (HC)pubon wiznek kiesett egy olyan inna nadrag, hogy csak lestem(fieldsen karikaztunk az megvan? :D)... 1B feletti goldban ment el (volt meg1 az tuti 1B volt, lehet az elso meg tobbert nem emlexem) :D

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák