Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz Gorneck #85246 üzenetére

    Tegnap néztem PTR-en a LB-ot, ugyanott van, ahol a DH, Barb, Monk, 82 környékén csücsülnek, a Wiz-Crus meg 85-90+. Szerintem erős az a kaszt még mindig. :)
    Játszottam már nem 1x Sancival (azon kívül, hogy noob :DDD ), simán bika WD-je van, mint ahogy Neked is. JSAN-nak dettó és most csak azokat hoztam szóba, akiknek a neve hirtelen eszembe jutott. Szóval erős az a HT set és a társai, csak türelem. ;)

    Sanci drága! Tegnap visszatértem SC S4-be (nincs kivel menjek HC-n :O ), mától tolhatjuk ám a GR70+ speedeket, van egy fajin exp supp Barbom meg egy szép sukár HotA-m, aki még mindig erős, nem egy skilles segglog Monk, ez tény, viszont úgy üt nagyokat, mint egy idegbeteg hörcsög! :DDD Jöhetnél a hílmonkoddal és mehetne a móka, na? 20:30 körül leszek, TS on, végre vége a Castle-nek és nem kell azt hallgatnod! :C Dadant is meg lehetne fűzni! Hm? Persze szívesen látunk bárki erős DPS-t! :)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák