Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Edge #80888 üzenetére

    Makker. :DDD Nekem a set pörgetés se jött össze, illetve vicces volt, kellett még chest/gatya/cipő és volt egy 2. kesztyűm. A pörgetés így sikerült: kesztyű>sapka>kesztyű (ezután esett egy chest Kadalatól) > chest> kesztyű. Ezután feladtam és Kadaláztam a maradék kettőt.

    Fegyver nekem is, az túl drága volt Kadalától, sajna nem acient, de 50 soulért előbb uppolok 10-et, mint egy reroll, jelenlegi soul mennyiség mellett. Később talán több legendary mati marad, ha már nem kell statot pörgetni mystic-ben.

    Mondjuk ebben a gearban Swami nélkül felstackelve a chantodo+archon olyan 2 milliárdokat tol, de igazából majdnem feleslegesnek érzem magam egy hasonló idős Monk + WD mellett. WD hihetetlen milyen gyorsan bealázza az RG-ket, a monk meg az SSS-vel a fehér mobokat. Régen nagyon szerettem az archon wizz-t, így remélem a sapka sokat dob majd. Lehet a végén mégis a delrasha lesz, bár az nem tudom mennyire billentyűzet püfölős (mondjuk archonban is kell az 1-est "csépelni"), CM/WW-t utáltam.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák