Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz killerjohn #77085 üzenetére

    Ha segítség kellene akkor is szólj! :)

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • Gyuri27

    félisten

    válasz killerjohn #77085 üzenetére

    Lehetne benne valami összehasonlítás az aktuális gr top1-l. :DDD

    Amd - Radeon - Ryzen

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz killerjohn #77085 üzenetére

    huha! ez jo hir!
    (ugye TH frissitest nem hagyod el? :DDD )

    ize amik kimaradtak a mostani progressbol, mehetnenek ide :)
    neha rakeresnek mik mostansag a top itemek, azok hianyoznak, meg meg irok esetleg ha valami eszembe jut...
    (tudom van egy site, ahol vannak itemek, de ott csak azok aki regel oda)

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

  • granini

    őstag

    válasz killerjohn #77085 üzenetére

    Oke, akkor vettem a faradtsagot es atgondoltam.. az alap dolgokat most nem is emlitem, nyilvan egy komplett karakter review kell hogy legyen benne statokkal itemekkel A-Z-ig, nem vagy mar amator ezeket nem sorolom. Szamomra is az "osszehasonlitas" resz az erdekes meg probalom kifejteni.

    Az szamunkra a leghasznosabb amikor arrol tudunk info-t kapni - anelkul hogy elesben ki kellene probalni, pl atrollolni egy itemet.. - hogy mit nyernenk azzal, ha.. mondok peldat:
    - az adott buildben melyik a fontosabb egy fegyveren a 10% dps, a 7% AS vagy esetleg inkabb a 8% CDR..?
    - magas GR-en mi ert tobbet a sok vitality mert azt nehezebben utik le, vagy inkabb pakoljam tele allressel mert akkor eleve kevesebb dmg-t kapok be tehat nem gond hogy nincs annyi life..
    - melyik jobb a osszes bevitt dmg tekinteteben, a 16% cold + 9,5% chc + 93% chd + socket amulet, vagy inkabb a 740 dex + 9% chd + 99% chd + socket amulet? Vagy esetleg olyan ami main stat + critek + elemental de nincs rajta socket? Mit veszitek ha nem teszem be a taeguk gemmet es nem proccol fel 66-ig..?

    Tudom hogy ez eleg komplex es karakterenkent / buildenkent valtozik, de sztem a legtobbunk ott "szorul segitsegre" hogy valaki megmondja neki hogy ocsipok nem kell mar tobb AS-t pakolnod a karkaterre mert nem hoz erdemi eredmenyt, viszont helyette ha odaraksz meg +8CDR-t akkor pont at fogod lepni azt a break pointot ahol mar vegig berserkben (vagy any other..) tudsz lenni.. es hasonlo osszehasonlitasok.

    Statisztikai / matematikai alapon barmelyik tool kiszamolja, hogy melyik amulet vagy fegyver ad tobb dps-t, de azt mar keves smart tool tudja megmondani, hogy a build egeszet tekintve hogyan tudnam jol beloni a balanszot. Persze nem vagyunk egyformak, van aki imad tesztelni, buildeket probalni es siman vegigmegy 10 x 15 percnyi GR-t hogy optimalizalja a geart. De biztos akad aki vevo lenne a te fejlesztesedre es azt mondja megpsorolnam a 10 x 15 percet ha lenne vki aki megmondja hogy hogyan lojjem be jol a karim statjait es a gear sorait.

    Szoval en laikuskent nem tudom hogy neked rendelkezesedre all-e a megfelelo tudas es informacio hogy ilyen komplex elemzest / osszehasonlitast programozz le, de ha valaminek lenne haszna akkor az ez. minden masra ott a korabban felsorolt 5-6 webes app amik mindent megmondanak, megmutatnak..

    Meg egyszer mondom, anno mikor M6 DH-val mentem nekem jol jott volna ha valahogy levezetve latom hogy socketes amulet a jobb nekem dps gemmel, vagy siman nem socketes amulet aminek mind a 4 sora pure dps.. mert odaig eljutottam a jatekban is hogy latom hogy +11.5% dps, de az onmagaban nem info..

    Mindenesetre jo munkat es kitartas kivanok a fejleszteshez es barmi lesz is belole szerintem mi ertekelni fogjuk.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák