Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz ZeroSoul #69988 üzenetére

    Embelek, plóháldvel népe! Ti voltatok mál glétel liftben conduittal..? :U
    Hát ez nemígyvan amit mondtok..
    - a conduit nagyon rövid ideig tart GR-ben.. tán arra sem elég hogy lekapj 160 mrd HP-t a bossról..
    - olyan nincs GR50-ben hogy futkos az egyszeri barbár, meg otthagy a conduit mellett egy elit packot.. :N hábelefojtyák a taknyábaazonnal.. :Y
    - a rift bosst nem oda treszi majd le ahol a condiut meg a barbár leledzik hanem 2 sarokkal arrébb a nagy placcra oszt mire oddafutsz már huss conduit..

    Ebben az a kiábrándító hogy 50-es GR akkor ezek szerint úgy lehet menni pl barbárral hogy DH-val meg WD-vel kiütök 50-es keyt ezret. Aztán sorra megnyitom őket és sorra lépek is ki mindből mert szar.. aztán végül 875.-re beadja a csontikat a nyélegyenes act2-es csatornapályán zombikkal meg banyákkal, azt végigtarolom és hoppavégén ott egy conduit és a legmamlaszabb boss-t kéccerkörbefutom, és máris én vagyok az istenbarbár a leaderboard tetején és engem éltet a nép.. :(

    Hát ennek miköze van bármihez amiben szerepel az a szó hogy gear meg skill.. ez arra épül amit úgy hívunk hogy LUCK. :K Erre mondaná Róka hogy "mér micsinájjak, tőzsdzzek..? Okos.. " :DDD

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák