Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Gorneck #68646 üzenetére

    Mit is vihecchez: furnaces firebird wiz csak hogy korrekt legyen. ;)

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

  • DaveNo1

    veterán

    válasz Gorneck #68646 üzenetére

    A játék jelenlegi mechanizmusai alapján nem lehet megoldani, hogy a melee classok dps-ként használhatóak legyenek grift-ben, és erre rövid távú megoldást sem látok. Nekem is a crusader a fő karakterem, de mivel nem lehet 40+ érvényesülni vele kénytelen voltam a DH-mra visszaállni, amivel még pre RoS játszottam.

    Az alapvető probléma, hogy a grift szint fokozatos növekedése mellett a bekapott sebzés szint elér egy olyan szintet ahol már toughnesstől függetlenül 1 shotolnak, hacsak nem vagy tank (50+ már a tankokat is egy shotolhatják). Ezzel maximum annyit lehetne kezdeni, hogy lejjebb állítják a sebzéseket, ez maximum annyit jelentene, hogy mindenki a jelenlegi szintjéhez képest elmenne maximum +10 szintig, ha bírja DPS-sel. Bár ettól függetlenül a melee dps ugyanúgy hátrányban lesz.

    Az alap rendszerben a melee-ket úgy kompenzálták, hogy kaptak passzívban -30% dmg csökkentőt, ami elég volt, a grift-eknél ez viszont értelmét veszti. Ha ezt feljebb tolnák se érne semmit, grift 40 körül ha ez mondjuk -50, vagy -60% lenne a passzív, akkor is pillanatok alatt elfogyna az életed. Még akkor is ha melee karakterek set itemjeire elite dmg csökkentést raknának. Bár az előző okfejtéssel kombinálva (kicsit csökkenthetnék a sebzést) ez részben megoldást adna.

    A def gemek semmi segítséget nem fognak adni, mert az offensive gemek lecserélésével túl nagy lenne a dmg kiesés, nem véletlenül javultak a grift eredmények a gem szintek felfuttatása mellett. Lehet, hogy ezek a gemek olyanok lesznek amik valós megoldást adnak a túlélésre, viszont akkora lesz a kieső dmg, hogy nem éri meg vinni meleet

    Amúgy meg nem csak azért nem visznek barbárt, wizzardot, crusadert, dps wd-t, dp monkot mondjuk grift 45+ba csapatba, mert nehéz megoldani a túlélésüket, mert mondjuk ha van support wd ami fearel mindent, akkor ez kevésbé probémás, hanem azért, mert sebzésben mind nagyon elmarad a dh-hoz képest. Ezt nyilvánvalóan úgy lehet megoldani, hogy egy nagyobb patchben felhúzzák a többi build sebzését a dh szintjére, viszont ez sem 1 hónap. Ez viszont már a Blizzard hibájának tekinthető, mivel az előző patchben például a DH-t úgy buffolták tovább, hogy már alapból OP volt.

    Amúgy az, hogy a Blizzard szarik a játékra az kivehető abból, hogy iszonyat tré bugos az egész rendszer, trialban lightning DH-k mellett állandóan brutál lag van, olyan mintha diavetítés lenne az egész (nem fps, hanem rendes lag), így nagyon nehéz gr45+os köveket kiütni, a MISSING RARE ELITE továbbra is megoldatlan, de az is, hogy egy csomó affix úgy sebez, hogy benne sem állsz (pl. arcane sentry), nem beszélve a halhatatlan mobokról, mint a sokszor előbukkanó halhatatlan fallen, de nekünk két napja riftben egy hatatlan elite maradt bent. Mondanom sem kell, hogy griftben, egy halhatatlan elite = lehet zárni, ha nincs a közelben lejáró.

    schwartz: szerintem alapvetően te sírsz itt minden nap, hogy mennyire rohadt jó a wd mert "egy shotolom vele a bosst", de mégis mennyire szar mert képtelen vagyok megcsinálni vele egy közepes szintű gr-t is. ;]

    [ Szerkesztve ]

    You are not prepared.

Új hozzászólás Aktív témák