Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz dobolan #66936 üzenetére

    De ér csak ki kell tolni 10-20 sec-re a Moratorium-ot : ) Így garantaltan nem kapják le hirtelen az életed...

    Rank 150- és többé nincs gond : )))

    A másik meg annyi, hogy nem egyhitelnek : )

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

  • vhunor

    őstag

    válasz dobolan #66936 üzenetére

    Kipróbáltam mindkét verziót, sajna a vizieres-meteoros build messze elmarad hatékonyságban a hidrás-tűzesőstől. Ráadásul a Furnace spécijét egyszerűen nem tudja helyettesíteni a +meteor sebzés, a lényeg az eliteket minél gyorsabban kicsinálni griftben, abban pedig ez a fegyó verhetetlen. Meg persze ott van amit te is írtál, hogy álló vs. mozgó célpont vagy, nem kérdés, melyik esetben kalapálnak el előbb.

    Az én szar Furnace-emmel (crusadernek esett úgyhogy strengthes, int és vita nélkül) szólóban 34-est csináltam, 35 is meglett volna ha nem kapok dc-t majdnem a végénél. Rendes fegyóval és tüzes SoJ-nel (ez is baszik esni, kb. minden másik van, de akkor meg lyukat nem tudok hegeszteni bele ha átforgatom tüzesre) sima ügy kell legyen legalább 36-ig biztos, Vizieres builddel már a gr30 is szenvedés volt.

    Sima T6 riftre talán gyorsabb lehet a gyengusz mobok miatt, de még úgy is kényelmetlenebb állandóan megállni meteorozni, mint végigtelézni a pályát és feldotolni tűzesővel meg hidrával mindent.

    mikromanus: én próbálgattam Wyrdward + dupla lassítós mystic ally + thunderfury + bane of the trapped + berántós kombót, és igazán remekül lassít, stunol és leszed másról mindent, amíg nem próbálok 50m toughnessel meg 60-100k healinggel (attól függ, hogy kombózom össze) betyárkodni és összerántani az elitpakkokat gr30 felett, ahol random meghalok full hp-ról. T6 viszont elég sima ügy (össze szoktam terelni néhány képernyőnyi elitet, aztán felpalmozom a felét, és mehet a tüzijáték). Majd megnézem 40-50% cd redukcióval meg epifáncsival eccer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák