Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zan

    aktív tag

    válasz proci985 #62768 üzenetére

    Jaja, azt jól megszívtuk! :) De aztán a következő már sokkal jobb volt. Ketten ami biztos, hogy megy, az T5, de valóban még egy wd, vagy pull monk és mob nem marad talpon ;] !

    Más: hát ez az unity "bug" tényleg nagyon OP! Tegnap végre kiesett a 2. unity meg az encsilánynak egy immortal focus, úgyhogy végre saját karakterrel is megtapasztaltam, hogy mit tud és nem csak a "NAGYNAGY" streamerek videóján látom! Annyit tud, hogy ezzel a konzervdobozzal 15 perc alatt mentem végig egy T6 solo-riftet halál nélkül. Gyakorlatilag fél alá is csak ritkán ment a HP-pool..! A fal-leomlasztós RG-t kaptam ki, aki próbálta egy kicsit megszorongatni a karakter zacsját, de sajnos (azaz számára sajnos) ez a -50% dam erényövként funkcionált! :DD

    Viszont ez a karakter ezzel a build/gear-rel Unity-buzizás nélkül is simán bírja T5-öt soloban úgy, hogy 370k life-ja, ~30% blockja és 800-as resistjei vannak (!!!). Szóval melegen ajánlom a chrus phalanx buildjét minden kedves kísérletezni óhajtóknak! Viszont előtte mindenképpen szerezzetek be egy ilyen fegyvert, mert az adja meg a cucc pikantériáját! :K

    [ Szerkesztve ]

    Minél jobb, annál jobb!

Új hozzászólás Aktív témák