Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz hackeeeee #62767 üzenetére

    Ezt az enchantot nem értem. Hogy került le róla a 6 chc? Az elemental dmg után az a szent grál rajta. És ha már intet kellett rollolni rá akkor miért nem a vitalityből vagy all resistből? Így sikerült elbukni egy nem rossz bracert és nagyon sok damage-et, tehát jól írtad hogy "volt egy bracerem". Az amuletre még mehet majd az elemental dmg ha lesz kavics, és ott van a firebird vállas. Na azt el kell felejteni. Attól hogy firebird, ezekkel a statokkal többet érsz ha a válladra raksz egy hagymás tejfölös lángost. És nem igaz hogy nem esik jobb, mert ez annyira rossz hogy rosszabbat már csak akkor találnál ha hetekig farmolnál. Ajánlom az aughildet, 5-öt lecraftolsz és sokkal de sokkal jobb lesz. Bracerből is lehet már akkor craftolni és legalább a bónusz ad egy kis toughnesst. Huhh sry ha kicsit erősen fogalmaztam, de tényleg úgy néz ki most így a kari mint ha lapáttal felpakoltál volna rá sok színes cuccot. Ennek a nagy részét a 156 para szint számlájára írom, mert gondolom még nem estek jobbak. Azért írtam le az elején lévőket, mert azon lehet óccón javítani. Mondjuk a braceren már nem, az el lett rontva sajnos :s

    [ Szerkesztve ]

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák