Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz ChME #62477 üzenetére

    No igen. Kedvelem azt, hogy nem kell szarakodni az apróvaddal, csak közéhajítasz valami nehezet, aztán szétfreccsen a fél képernyő (és nem a mostani OP palm trükközgetés). Ez ilyen. 2.1-ben nem lesz semmi diszkriminálva. Minden harang kibenyomott drága lesz. Standard 75 spirit. Most se nagy szám a többi skillel boldogulni csak regennel, de 2.1-ben még könnyebb lesz a duplázott értékekkel.. Nem kell oda mindenféle csacska hadonászás alap támadásokkal. Nem tudom honnan veszed ezt. A fire ág ugyanolyan olcsó most is mint a holy. Lehet, hogy nincs csökkentő rúnája, cserébe viszont felszerelésen befigyel a 20-30% rcr (cindercoat).
    Egyébként se kell holyra gyúrni. Azért arra gyúrnék, mert a set ahhoz illeszkedik (csak nem esik) és a songóku aktiválás nem olyan kényelmetlenül szar és macerás mint a villamos-thunderes DS-es másik. Az nem jön be annyira hiába nagy a névleges effekt sebzése.
    Ha nem harang, akkor meg kb bármelyik ág bármelyik skillje jó lehet spendernek. Egy és kétkezes fegyverekkel is. Eg yLTK 30 spiritet csak ki tudsz hozni. Főként hogy patchben 250 spirit alappal indul a monk. Csökkentés nélküli berántásból is az 5 támadás "ingyé".

    A procok szépek és jók, csak az alap amivel dolgoznak satnyább. Ettőé még járható lehet ez a lightningos út is..

    edit: meggesleg a flying dragon még akár generátor skillel is jó lehet a "lomha kétkezes" volta ellenére. Amikor procol a dupla sebzés átváltasz normál támadásra és pikk-pakk feltölt. Én azért jobban szeretem a spirit gyors kiégető funkcióját. Eliteken és guardianokon szépen leszívja az életcsíkot... amíg van spirit. :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Gorneck

    titán

    válasz ChME #62477 üzenetére

    Az az ág Monknál jelenleg full halott (hacsak nem vagy hajlandó pingpong Monk lenni), persze bohóckodni lehet...PTR-en a Songoku Monk (akár Innaval) kétkezes fegyóval megeszi reggelire...a procok ellenére is...

    Az meg, hogy mellik fegyót szereted használod...az eléggé egyéni...nekem a TF, a SoH és az Odin mellett minden szempontból jobban bejött egy WKL+Sledge. Sokkal kényelmesebb...haladás közt nem sok semmit vettem észre. Csak azt, hogy a sok stun miatt kényelmes...
    PingPongnál meg ugye Odin...sokat számít a fegyó DMG-e a badabummnál.

    PTR-en mondjuk nem próbáltam...nem sok semmi potenciát láttam benne, hogy erőltessem, mivel nincs a set köré építve semmi.
    Szal az etekronyos Monk ollan szinten van félretéve, hogy rossz rágondolnom...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák