Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz diegho #62440 üzenetére

    Nekem a monkra nem akar esni a fránya songoku set. Kikadaláztam a kesztyűt és az amut (20% lightning dam.. Ehhehe). A vállasra esett eddig 3 thunderes. Így már 7-2 az "állás". Meg esett egy nata gatya is, de az meg DH-val..

    Emellett a szezonális teszt wizardom T3-on hasít és még sehol sincs a fejlesztése. Azért van rajta 4-5 set. Fele drop, fele kadala. A ligthningos arcane torrent (is) elég OP. Bár a black hole is kapott jó kis sebzésduplázást... :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz diegho #62440 üzenetére

    Én általában naponta találok közel maxos cuccokat. Ezt csak azért mondom, hogy ne aggódjatok, esik nektek is a jó loot, csak a Blizzarddal kötött szerződésem miatt én kapom meg azt is. :D Csak WD-vel játszom, de esnek szépen a marauder cuccok is, amikért sokan ölnének is. A lényeg hogy para 3-4 -en haladok, néha 5-ön, és ha cuccot is akarok találni akkor csapatban. És a sok játék. Ez a játék nem casualoknak lett kitalálva (bár arra halad), itt mindig azon volt a hangsúly hogy farm látástól vakulásig. És ha így tesz az ember akkor esik is. Letolok 2 riftet aztán kész az ebéd, letolok egyet aztán edzeni megyek. Nap mint nap találkozok ilyen emberekkel akik ezekkel jönnek és nincs jó cuccuk. Ok hogy "van életük" de akkor a játékban nem lesz cucc. Ez ezzel jár. Ha nem edzek akkor hasizmom nem lesz, mégsem sírok az edzőteremben hogy miért nincs hasizmom, mikor havonta egyszer megcsinálok ott 100 felülést.

    Ha meg jönne a "na de ez hc" mondat, akkor:
    Ott is ugyanaz a loot 2.0 van mint sc-n. Nem esik sem több, sem kevesebb legend. Sem jobbak, sem rosszabbak. Ja hogy itt nem lehet menni egyből t3-4 -re mert ez hc? Mindenki tudta mire vállalkozik mikor rányomott arra a kis négyzetre karakter kezdésnél. Para sokszáz és nincs item? Van ismerősöm aki infernón nem járt vanillában, mp3 képes gearje volt és para 800 volt. Ok az más tészta, mert ott tényleg ritka volt a normális cucc, de nem az a lényeg, hanem hogy alacsony szinten is lehet sokat farmolni az xp-t.

    UI: ez csak egy vélemény, nem szidás és nem is mindet neked írtam, csak úgy általában.

    [ Szerkesztve ]

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák