Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz mikromanus #60058 üzenetére

    stun wizzt en elkezdtem tesztelni, igeretesnek bar odafigyelosnek tunik.

    coldhoz az a baj kell par nagyon ritka item (frostburns, snowflake winter flurry)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • mikromanus

    veterán

    válasz mikromanus #60058 üzenetére

    No, de akkor ötletelés szintjén:
    Coldos-sebzős:
    Helm: andariel, vagy magistrate
    ringek: soJ +1 másik. Esetleg setcsökkentő
    Amu: bármi ami jól sebez. Semmi extra
    Braci: Reaper, vagy esetleg aughild. Költséges skillekhez inkább a reaper, ha cd-s vagy generator, akkor nem biztos hogy kell
    Öv: WH, vagy harrington
    Naci, vállas, chest: valami set. craftolt vagy talált
    gloves: frostburn
    csuka: set, vagy ice climbers
    Fegyver: ízlés szerint. Vagy coldos egykezes, vagy nagyot sebző. Vagy nagyot sebző kétkezes. Offhand ha kisfegyveres a megopldás, akkor legend, vagy set (trium, oculus, vagy talrasha?)

    Skillekben opciók:
    - black hole: összehúz, sebzést emel
    - ray of frost: picit mind kötött. A sleet storm nagyon talponálló. Távolsági támadásokra érzékeny és megállós. A black icet meg szokni kell. Ha rászalad az ellen a megöltek hullájára, akkro nagyon kemény. A többi rúnában is van lehetőség.
    - blizzard: jól sebez, de időfüggő. Nem annyira látványos. Esetleg kiegészítő skillnek
    - meteor - comet: jól sebez, csak drága. Ha jól sebzel és potyog a globe, akkor nem nagy gond. Hibázni viszont nem túl jó vele.
    - frost nova: nekem kihagyós a cd miatt. Sok cdr-rel lehet hasznos.
    - arcane orb - frozen orb: ezt is sokan szeretik. Nekem kimaradt
    - egyebek: magic weapon, forgószelecske (twister) ócsósítva, fagyos hydra... Sosenem próbáltam. Máshol se nagyon látni...
    Passzívoknál a cold blooded ami fix, a többi elég opcionális. Mehet ízlés szerint fűszerezve. Aktív skillekből max 2-3 az amire jó rágyúrni. Ha több támadó van bent, akkor kevesebb lesz a buff. Egy armor/aura, egy force weapon, egy teleport. Esetleg familiar.

    Ami kedvelt az a meteor és az orb. A black hole is elég népszerű, de az inkább kiegészítő skill. Az alaptámadások is bent vannak sokaknak, de a többi elég ritka. Klónosban a meglévő dps buffokból, vagy menekülő skillből kell kigazdálkodni a hozzávalókat.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák