Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz vendingo #58231 üzenetére

    Ruletteztem anno én is, de itt nem két lehetőségről beszélünk, hanem olyan itemekről amiknek a valószínűsége ha esik leg 1% vagy az alatti. Eleve súlyozott itemenkénti droprate-ről beszélünk. Egyébként szoktam nézni a listáját esetek 80%-ban. Most csak úgy hasraütésre: jade, zuni gyűrű(ebből 5 esett már neki), cinder, jade, amu, andariel, andariel, zuni fejes stb. Az én lootom: 3db kétkezes intes fegyó, öv, bracer, öv, egykezes soul, blackthorn chest. És ez jön egymás után, iszonyat ritkán egy egy jobb item, ez ugye tükrözi is a valós lootot, hiszen amiből 10% az esély abból esik több és nem abból amiből 1% se.

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

  • Kaltgarn

    csendes tag

    válasz vendingo #58231 üzenetére

    Ha online ruletteztél az se teljesen random elárulom :) Anno faterom tolta egy szisztéma alapján, működött is valamilyen szinten de... Rásasoltam én is, először játékpénzben, majd valódiban. Játékpénzben nem vitt úgy bele 10+ egymás után mondjuk fekete szin hosszú sorozatba, dőlt is a játékzseton :). Aztán átmentem valódiba és érezhetően más volt ott játszani, nem "engedett" úgy nyerni sose mint játékzsetonoson és még bele is húz 10-16 os sorozatba ami vissza szedi szépen a nyert pénzt vagy elveszi ami volt... Ugye ezt a hosszú sorozatot, ha el tudod csipni lehetne kaszálni, de nem lehet (nagyon ritkán bejön) mert tuti, hogyha a 6. vagy 10. ismétlés után akarod rárakni az ismételt színre, akkor vált át "véletlen" és szívat tovább (max üresjáratokat pörgetaz mire abbahaggya :D ) Biztos vagyok benne, hogy aki írta a programot nem totál randomra írta, mert a kaszinóknak sem az az érdekük ugye, hogy kifoszd őket, hanem fodítva :) (és ezt online könnyebben meg is tehetik) Annó haverom bement kaszinóba rulettezni pár száz Ft ból lett 40000, kis idő elteltével udvariasan közölték, hogy távozzon :)

    Sorry a hosszú offért

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák