Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Sárpac #54543 üzenetére

    Ez itt lentebb - ez nem Neked szól, csak Rólad - remekül példázod a Blizz legújabb hülyeségének végeredményét.

    "Hiába" játszol sokat,

    - akkor sem esik megfelelő minőségű cucc, azaz, vagy látod másokon, hogy 1,5x erősebb cuccaik vannak,
    - vagy, ami neked esik set, az kb. zúzda, mert ugye 1 tulajdonság módosítható, de 2 már nem,és legtöbbször sírhatnékos-rollal( :W ) esik a cucc.
    - e mellé (bár Neked vélhetően van sok-sok aranyad a sok-sok run miatt, ám mégis) a módosítások ára olyan durván növekszik, hogy szerintem nincs elég arany a játékban,
    - hozzáadva a gem-craft árakat, pl. nálam a közel 3 hét alatt 100M arany elfogyott (amit áthoztam), pedig, szerintem kb. értelmesen próbáltam elkölteni,
    - a kaszt-spec "random"-ban csúnya hibák vannak: még mindig nem tudtam a legnagyobb topaz-t használni a wiz-emnél, egyszerűen azért, mert nem esik topaz, ami kellene?! Tegnap kb. 15-20 egyéb gem/1! topaz aránnyal esett.
    -mivel nincs AH, így a cuccok cseréje erősebbre csak a "random"-on fog múlni, de ha ott meg szívat a gép, akkor kérdés, meddig motivál a további run-okra - a 10.145. hellrift-re :DDD - hogy legyen aranyad craftolni, meg, hogy 0.3%-al több dps-ed legyen egy új cucctól..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák