Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz warcat #49866 üzenetére

    Nekem bezzeg csak a sok crafting alapanyagot, esetleg pár ékkövet és néha sárga cuccokat dobál, legendet még eddig csak a "saját" manómtól kaptam (Ami a Puzzle Ring viselésekor követ). :O

    Ja, hadd kérdezzem már meg a jobban hozzáértőktől, hogy most valóban befolyásolja a nehézségi szint a tárgyak minőségét és a legendás cuccok esési esélyét? (Ez jól rímel... :) ) Csak mert tegnap végre elértem a P100-at (csak egy karim van, így lassan haladok), és nekiálltam Torment III-on végigvinni a játékot (Reset Quest). El is mentem nagy keservesen Belial-ig, de a harmadik Act elejéig mindössze két legendás cucc esett és egyik sem volt az a "húdejó" kategória... :(

    Torment I-en esik a legtöbb, de ott szinte mindig ugyanazokat kapom, egy-két kivétellel. Torment II-n már csökken a szám, de néha pottyan értelmes holmi is (Egy vállas esett múltkor, ami elpusztíthatatlanná tette a cuccaimat, a neve most nem jut eszembe), míg Torment III-on már szinte semmit nem kapok, ami kezd bosszantani.

    Nem várom el, hogy minden boss legendet dobjon, de legalább a sok neves ellenfél (nem elit), melyekkel eddig nem találkoztam könnyebb fokozatokon, adhatna néha valamit, ha már sokszor negyedórába is beletellik, kire kinyírom őket. Ha a Blizzard tényleg azt akarta elérni, hogy játékkal szerezzünk jó cuccot, ne farmolással, akkor nagyon mellé lőtt.

    Az überről meg nem is beszélve. Tegnap életemben először bejutottam egy ilyenre, melyben egy tudat menet közül egyetlenegyszer sem esett egy Hellfire Ring alapanyag sem. Nektek ez biztos megszokott már, de én nagyon elszomorodtam, hogy nagy nehezen összeszedek pár kulcsot, erre kiderül, hogy legalább "x a tizediken" számú kell, mire kidobják a gyűrű alapanyagait. Ha ez nem farmolás, akkor semmi sem az.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák