Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Drizzt #48222 üzenetére

    2-3-at farmolgattam a HAmmeres és a low fury runban. A twitch címen a recent broadcast alatt megvan. Talán majd csinálok youtube videót is, de nem vagyok olyan "profi" (értsd Master Card maniac dollárbuzulós agyonköltekezős fajta) mint egyes streamerek és fikázók, így nekem T6-on azért néha hullik a nép. A karakter is. :DD
    Kedvelt farm helyek:
    - act 1 krpták a temetőben. Az event fixen és lazán ad 9,5, vagy 11,5 milla XP-t. 10 milla xp/perc simán tartható, de gondolom ha nem olyan ráérős a nép mint én vagy erősebb a felszerelés (vagy gyökerebb a skillezés) akkor mehet több is. A zombik leölése is jó XP.
    - act 1 chest farm: agony lvl 2, vagy agony lvl 4-et szokták farmolni. T6-on 45-55 milla xp összejöhet csak a chest gardianokból és jutalomból. Csapatban érdemes nyomulni, mert fix helyen van a cehest, de random hogy összejön-e. Csapatban majd' mindig egy sétából meglesz valakinek. Aztán inv és kill. Negatívum, hogy aljas módon rá szokott települni a környékre egy elit, az meg elég fogós/nem hatékony.
    - act 1 - Talk Alaric quest. Lemész az egyik "gömb" kriptájába és leölsz minden fehéret. MAjd kilép és újrajátszhat. Az elit csak lassít. So k DPS-sel és védelemmel épp lenyomható, de többnyire "nem hatékony". Gyors öngyilkosság, teleport városba módszerre használhatóak azért. Barbárral MannerCookie 1,1 milliárdot hozott azt hiszem össze. Nekem olyan 410 milla jött össze fél óra alatt.
    - act 2 csatornarun: az oázis és desert közti alagutakat szokták kipucolni. NAgyon sűrű lehet a monsterállomány és a HP-juk alacsony. A két oldalfolyósót érdemes kipucolni. Az ékszerész meg maradjon csak a hrdójában. :DD

    Én enyniről tudok, de biztos van még más helyre specializálódott chest vagy white mob kill run.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák