Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Devoured #46588 üzenetére

    Dacból csináltam azért a sok nerf után ilyen no-generator-attck buildet. Működik, csak elég sérülékeny (figyelni kell mert ha elbénázod, akkor kifogy azért a fury így is). DPS-ben kissé bukó papíron. Esetleg két 1.0.8-as hammeres itemmel kevesebb skillt kéne beáldozni (vagy nem kell anynira a teljes immortal setbonus), de két gyűrű slotot nem akartam ellőni erre. 16-os hammerekkel mentem. Új dropokkal és 70-esen nem lesz olyan "könnyű" azért. Persze ha esik 1-2 resource friendly legendary, akkor kezelhető lesz. Addig viszont elég macera. A másik módszer, hogy beállsza sorb a és alaptámadás is bent lesz termelésre. Nyomathatnak ilyen rizsát, hogy ez jó, de szarránerfelték ezeket a támadásokat is fury generálás oldalon. A cleave akár +1furyt is adhat ha a fury generálós rúnát adod? Húhha. Az most akár 6 fury is lehet? Bash 8? Most alapból annyi mint 2.0.-ban extrafury rúnával. Másik oldalról a többi kasztnál van érdemi regeneráció és skilels tölétés is. Nagy melléduma. Nem sikerült elég vonzóra összefércelniük a crusadert, vagy túl fanatikusok a barbárok hogy váltasanak, így nem az új kasztot izmosítják, hanem a meglévőt silányítják. Há' kapják be! :DD

    Persze a monknak az eddig is stabil spirit generéálása mellé kellett egy kis segítség. Nehogy bármit is beáldozzon egy költségesebb skillért. A mostani 6 spirit támadásai 12-t adnak. Kösz bLizz! ;)

    (#46589) PhobioNN7
    MOnk: easy rider Öcsém! Laza nagyon. A harangot nerfelték, a többi skillt felhozták. A rugdalózás és berántás is marcona sebzést ad, de azt hiszem van még pár opció a komoyl darára. Ja, a palm az alapból is erős volt,d e most még erősebb alaphangon is a fő célponton. (kb +1/3 dam buff)
    WD-t nem tudom. Az olyan fura alak. A 0 cd-s buildeket kinírják. 1.0.8 itemekkel mehetnek, de később gondolom ez elég bukta dps-ben. A 0 cd wall of zombie alapból is felemás. Szarabbs ebzés, de jó "aggro". A chargerba átdobták a pile ont (zombimászóka). A 0 cd dog buildet valami belső cd-vel szedték szét, bár azt nem próbáltam. Pár újracast után megszakad azt hiszem a foylamatos castolás. Hiába nulla a cd.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Zoona

    aktív tag

    válasz Devoured #46588 üzenetére

    Ezzel az a baj, hogy mindig van egy OP build, példának okán, most kinyírták a Zombie beares WD-t hogy emeltek a Lumbering cold rúnájának a kezdő yardán... na bumm lett másik skillbuild és ugyanúgy lehet észnélkül hentelni vele.

    Igazából amire ki akarok lyukadni, hogy még most béta fázisban kinyírják a buildeket az oké, nem érint a lvl70-es játék olyan sok embert. De ha élesbe kerül a játék nem fognak 2 hetente kinyírni 1-1 kasztnál egy adott buildet, lásd a pörgős barbárhoz sem nyúltak annyira hozzá sose, vagy a cm wizzard (oké hogy kiegbe nem lesz már), vagy anno volt olyan hogy a Monknál a One with everything rúnával alakítanának valamit, olyan hőbörgések lettek belőle. Most szerintem alakítanak amíg tudnak, utána ugyan az lesz mint most.

    Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

Új hozzászólás Aktív témák