Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T. M.

    aktív tag

    válasz mikromanus #43765 üzenetére

    Ígéretesen hangzik.
    A dolog majd akkor lesz érdekes, amikor a lvl60-as cuccainkat lecseréljük és szép lassan bevonulunk tormentre. ...life steal nélkül, több milliós toughlessel, millió közeli dammal hmm :)
    Arra is kíváncsi leszek, hogy a life regen, loh, life% on hit milyen szinten (számokkal) lesz a karikon, amikor már tormenten riogatjuk a monstákat.
    Ööö, mobsűrűség?

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz mikromanus #43765 üzenetére

    dropra: fel ev utan eloszedtem a HC DHmat, ami kb faceroll uzemmodban ment Bridge of Korsikig, ahol az extra fastos demonic tremor csapat kis hijan becsomagolta, en meg egy idore emiatt hanyagoltam HCt.

    szoval lvl 57en nem akartam kockaztatni megint a tremorokkal (es kesobb a phasebeastekkel, azok is siman lecsapnak egy 60 alatti karit megfeleloen ronda affixekkel), szoval csinaltam par kort A3 elejen. eredmeny kb 10 percenkent egy rare, volt olyan keep 1-2-3 kor ahol egyetlen sargat sem lattam. ok, mf kb semmi nem volt a karin, de egy sub60as karira HCben orul az ember ha epeszu aron talan dex / vites cuccokat esetleg pickuppal es lehetoleg nem 30as szint alatti cuccokon az armor miatt, nem hogy meg mfet is stackoljon.

    ez kb az a szint volt, amit classic PTRben lattam a main SC DHmmal masteren.

    aztan meglett a 60, feljott a valor es utanna mar elkezdtek esni a sargak is.

    ---

    mas, HCban ahogy latom az emberek egyre stabilabban tudnak infernot farmolni, fel ev alatt 15-20krol leesett 5k korulre a kek gemek ara, ami eleg egyertelmu jel. plusz 3m alatt sikerult vennem dexes litanyt: meg mindig dragabb az unitynel, de nem annyira sokkal (HCben az a kb +150k EHP nagyon komoly fegyverteny amit ad).

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák