Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Cadal #43707 üzenetére

    Nekem gearem az CM-re való van, eléggé hasonló spelleket használok még én is, azaz Frozen Orb + Electrocute (ap-s rúnával, így 0.5 sec alatt fullon van 0-ról és mehet a FO).

    Dominance az a pajzsot ad ha megölök valamit, ugye? Sima trashnél alázok is, de ha egyszer jön egy kék vagy sárga csoport akkor azok úgy szétszednek ahogy azt csak kell.

    Új nehézségi rendszer neveit nem tudom fejből, a legnehezebb fokozaton játszok, vigyem lejjebb? :D

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • mikromanus

    veterán

    válasz Cadal #43707 üzenetére

    Arcane buildes itemekkel, vagy épp skornnal a legjobbak szerintem a nagyot sebző "drága" skillek. Igazából nem is kell hozzájuk annyira sok arcane cucc. Jól működnek elemi skill damos újabb darabokkal is. Ami hasznos lehet: meteor, sleet storm (vagy más ray of frost rúna), blizard, meg talán az arcane torrent és a tornádós skill is.
    A power hungry mellett elég laza minden: mondjuk a ray of frost és a torrent nem tudom hogy számol, de meteoron és blizardon nagyon könnyed. Egy globe = egy ingyen cast (azaz lehet 40-50 AP is). Tizet lehet betárazni. Nagyon fincsi. Talán az electrocute, eklektromos rúnás tornado és az arcane dinamo volt még hasonlóan jól kezelhető. Az electrocute tölti a dinamóval a tornádó sebzését, a tornádó meg a következő signature spellt.
    Masterig amúgy se kihívás most hatvanas szinten a nehézség. Meg nincs érdemi "jutalom" se a magasabb nehézségen. Hardon nyomultam (masteren se rossz, csak picit többet kell ütni. Néha nem minden 1hit). Ott kis goldbuff van és az ellen simán hal. Ott a sebességre lehetett gyúrni. Kis cd csökkentés para pontból, cd csökkentés passzívból, meg oculus és veszett gyorsan lehet teleportálgatni. A folyamatos teleporthoz, vagy 1-2 sechez több item kellene. Olyan 20%-ot pakolhattam még itemen rá. 6,6 secenként mehetett a 3-4 tele. Úgy már fürge nagyon. Speed quest achihoz ideális. Olyan 3 óra alatt lehetett meg act1-4 összes quest. És még molyolgattam is és ami szembejött azt lecsaptam (főként ha elit). Ha csak sebességre megyek és nem bugosodik be egyszer act 2-n, akkor megvan sokkal hamarabb is. :DD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák