Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    válasz Hun'reeth #3473 üzenetére

    Azt is vedd bele, hogy nem kaszt specifikus darabok töltik jelenleg a dropod jobbik felét. Tehát, ha jobb cuccot akarsz, akkor kereskedsz. Ez pedig nem baj. Az, hogy a kalmár beállítottságú emberek ebben sikeresebbek, az természetes. Lassabban lesz jobb gear.

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

  • danilla

    őstag

    válasz Hun'reeth #3473 üzenetére

    A diablo 3-ban lévő farmolás is szólhat a karakter jobbá tételéről, legalábbis nekem arról szól. DH a fő karakterem, de eddig max 1-2 olyan item esett amit fel tudtam volna rá aggatni, de amik estek azokat eladtam és abból vettem jó cuccokat.
    Értem én mi a gondod, de pl nekem ez a rendszer jobban tetszik, és biztos sokan vannak akik veled vagy velem értenek egyet, de nem tehetnek mindneki kedvére.
    De amúgy nem kötelező használni az ah-t, ugyan nélküle sokkal nehezebb és időigényesebb, de végig lehet vinni a játélkot nélküle is.

    Vagy jöhet a szokásos duma, ha ennyire nem felel meg így a játék, hát ne játsz vele ;]

    [ Szerkesztve ]

    https://twitch.tv/ddplayzone

  • Gorneck

    titán

    válasz Hun'reeth #3473 üzenetére

    Miért? Itt miről szól? Farmolsz - eladsz - fejlődsz...
    Dio2ben én pl hiába farmoltam, mindig csereberével tudtam érvényesülni...itt most erre ott az AH. Itt se esik semmi a karimra, de legalább van lehetőségem úgy gearelni a karim, ahogy szeretném olyan cuccokkal ami a saját elképzelésemnek stílusomnak megfelel...

    És végre a buildem úgy tudom varálni ahogy akarom....gearemhez játékstílusomhoz igazítva, nem kell paráznom attól, hogy vmit rosszul csináltam és kezdhetek új karit... :)

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

  • mikromanus

    veterán

    válasz Hun'reeth #3473 üzenetére

    Ha akar játszik. Ok. De ha jajj, de kiábrándító, utálom a játékot, depresszíós leszek, gyomorideget kapok tőle, úgy szar ahogy van, meg ilyesmi jön, akkor mégis mi az ok amiért kitart a játék mellett? Nem tűnik reálisnak. No mindegy. Van még pár mazochista :Y

    A kereskedés:
    A többség célja ugyanaz itt és Diablo 2-ben is. Szerezz jó cuccokat. Vagy runolsz, vagy ha olyan esik ami neked nem kell, akkor eladod és szerzel olyat az árából ami neked jó. Ez miben más? Csak abban, hogy már kevésbé sanszos, hogy lenyúlják a pénzed, vagy az itemedet, átvernek, letrollkodnak és kiröhögnek.

    A "normális" másokról:
    Annyira rá vagytok kattanva a frusztrációtokra, hogy azt feltételezitek, hogy ha egyvalaki elad goldot akkor a másik 50 azonos időt játszó ember is azt teszi. Most erre mit mondjak? Tévedsz. Mit mondana erre a válaszra a felsorolt korábbi eltérő véleményű "normális" emberből kettő? "Anyád Mikroman". Na jó. Lehet kicsit árnyaltabban, de K# agyát nagyon elkapta az ékszíj :D
    Joguk van letérő véleményt mondani és ötletelni. Sőt, midnenkinek joga van hülyének lenni, de van aki visszaél a lehetőséggel (argh, ez lehet visszafele fog elsülni) :D Ha naponta ugyanazt a véleményt írogatják be és tényként állítanak be marhaságokat, azt viszont már néha nehezen tolerálom.

    D2 ladder
    A ladder elején nekem a 76-os zint kb 2-3 nap volt diablo 2-ben. Másnak megvolt egy nap alatt is. 2-3 héttel a ladder kezdet után indulva mindenki eljuthatott már lvl 76-ra egy nap alatt kis energiaráfordítással (és nem überezéssel). A max 76-os kari ez elég mérsékelt érdeklődéssel és időráfordítással megáldott emberkének tűnik. Vagy csak mindent magatalálósan nyomtál?
    Nem akarom kissebbíteni a tapasztalatodat meg a diablo 2 értékét, de ha volt egy 76-os karid és ez a max akkor az nem feltételez túlzottan alapos játékismeretet, vagy befektetett időt. Annyit amit ehhez rááldoztál a karakteredre itt is befektettél. Ha nem mentél 76 fölé, akkor D2-re többet nem. D3 a legrosszabb, de még mindig nyomatod. Hm... D2-ben a játékosok 95%-a messzebb jutott ám. De mellékes. A D2 jobabn tetszett neked. Lehet felnőttél időközben? ;)

    (#3485) Mr.Csizmás
    Sokszor kell csesztetni a gépet. Sajna játékonként csak egy aktiválást eredményez. Nem is tudom meglett-e a 10, vagy mindig "csak" 9-en állok-e. Szerintem egy kimaradt nálam is.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák