Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Jazz #31189 üzenetére

    Már linkeltem (multkori vita alkalmával). Keresd vissza.
    Én magam nem megyek mp10-n. Mondjuk itt nem is volt róla szó. Mig te nem jöttél.
    Javaslom a népszerű videó megosztót. Akár mikró videóit is.
    Egy dolgot kell elfogadni. Vannak "szegény" legények. Lehet ábrándozni beluga kaviárról. Ha csak zsirosdeszkára futja. Azt kell enni. Még mindig jobb mint a száraz kenyér. A srác esetében egy jobb skorn + harang csodákra képes. Ha ezt nem érti meg, szenvedjen 2 low 1h-l. Mert az király dolog. :W

    Amd - Radeon - Ryzen

  • mikromanus

    veterán

    válasz Jazz #31189 üzenetére

    Elvileg az MP10 nem mazsoláknak való. Ha ott akarsz érvényesülni, akkor mindegy, hogy két egykezes. vagy egy nagy fegyveres megoldás mellett döntesz. Mindkettőnél elég nagy költségeid lesznek. Vagy nem igazán leszel gyors. Van olyan skill kombó/build, amire a nagy fegyver (pls skorn) a jó, van amire a fürge kis fogpiszkálók. Ha a kedves kolléga a fürge móka híve, akkor egyrészt felesleges a skorn előnyeit ecsetelni, másrészt ha láttátok az armory-ját, akkor felesleges itt ilyen MP10 marhaságokkal jönni. Az most nem téma szerintem. És még én vagyok aki szítja a flood áradatot, mi? :Y :C

    (#31192) Jazz
    Ezt a témát mellőzd inkább. Aki meghal skornnal az nem érdemli ki. ;]
    Az élet ingadozás mindegy. Azért dobtam fel MP10 hosszú videót Miss Quasimodoval, hogy szemléltessem,. hogy nem egy elfekvős build ez se. De olyan ingós a life? Na és? 29-30 perc és 0 halál minimális tapasztalattal.

    #31193) Gyuri27
    Azóta csinosítgattam, de így sem egy (sok)milliárdos darab. Kicsit több most a spirit regen, több a life és a dam, de nem lényegesen. Kevesebbel is stabil. MP8-on azzal amivel Mp10-es videó is ment iszonyat dara és veszett egyszerű is. A költségei meg az akkroi monkomnak tényleg nagyon kedvezőek voltak...

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák