Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz mikromanus #29745 üzenetére

    [link] valld be, hogy Spílllberg csinálta neked ezt a videót!

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Jazz

    veterán

    válasz mikromanus #29745 üzenetére

    Nagyon is életképes MP10-en, csak nem olvastál vissza. A Skorn-ról volt szó. Skorn-os monk-ról mp10-en meg über mp10-en.

    Nekem nem kell leírnod hogy mennyit dob egy WKL. Azt akarok venni. Szerintem nem nekem akartad címezni ezt a hsz.-t.:)

    A Fury-ról: Ha a fegyó kiírása 1.4, másik fegyó 1.4, sword solo-ban pl. 2.2 AS adatlapon, fury-val 2.51, ez szerinted mi ha nem a +0.25? De hagyjuk is mert lényegtelen, látványos a gyorsulás és kész. De az tuti hogy nem 1.4-es a fury as-e, mert classisokkal gyorsabb mint 2x 1.4-es sword.

    (#29747) Pompi: OP a bari. Ezt soha nem vitatta senki.:) Csak hát vannak mazohisták akik drága cm-ekkel meg monkokkal akarnak menni.:)
    Amire kíváncsi lennék, az a WD. Mert amilyen OP volt régen, olyan low lett most.

    (#29749) Gorneck23: Kívánom hogy legyen igazad. Én csak örülök neki hogy ha olcsó Skorn-al ugyan azt meglehet oldani mint a csilliárdos 1h+1h-val. De a tapasztalat nem ezt mutatta. Legyen így! Csak nyerek a dolgon. Olyan jó áron vettem a Fury-t is, hogy pár százast azon is kaszálok ha eladom. :)
    A 2.0-át Skorn-ra írtad? Ellehet érni ekkora AS-et vele?

    (#29752) Gyuri27: Lehet hogy vannak ilyenek, személyszerint én az ilyen dolgokat pont hogy le*om. Nem én vagyok a karakterem, nem azonosulok a karakterrel. Változóképes az a nyomorult bit halmaz, és mindig van új a nap alatt!
    Itt csupán tapasztalatról volt szó, és azt osztottuk meg, ugyan is én is ugyan azt tapasztaltam amit czpitt is, és még sokan mások, hogy mp10-en összecsukják a skorn-os monkot. Ennyi. De ne legyen így, működjön a Skorn mp10-en, én leszek a legboldogabb, juhéé, invesztálhatom azt a sok goldot különbözetet az archon wizz-embe. De jó lesz.

    (#29748) Sirandrish: Na ez meg rosszindulatú, felesleges, indokolatlan, abszolút nem helytálló megjegyzés volt. Vagy nem olvastad el a hsz.-eket és csak kiragadtál, vagy borzasztó rossz következtetéseket vonsz le. Össz-vissz két dolgoról volt szó, Archon wiz, meg Monk skorn-al. És ennyi! Ez szerintem a Diablo téma 1%° ezrelékét sem teszi ki!
    Óvodások beszélnek tudorokról, felnőtt emberek maximum diskurzusról, megvitatásról!
    És az off-odat én töröltetném a helyedben, de eleve nem is írtam volna ilyet senkinek, főleg nem egy közös topicba. Respect.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák