Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz davidsito #26574 üzenetére

    "de nem bántom őket, soha nem is tenném".....

    "10 hunterből 2 ha hasznos, 2 ha tud játszani, többi csak bohóckodik"

    "10 wizből 2 ha hasznos, 2 ha tud játszani, többi csak bohóckodik"

    Először is..
    Attól hogy az ismerőseid 80% inkompetens a D3hoz még nem kell általánosítani.

    Másodszor..
    Nekem is a barbár a fő karim és a kedvencem is egyúttal, de én képes vagyok túl látni a WW-n..
    Az hogy te szaladsz előre és a csapatjáték egyetlen szikráját sem mutatod fel, a karaktert még nem teszi félistenné.

    Szegény DH-k és WIZ-ek nem azért bohóckodnak mert nem tudnak játszani, hanem azért mert a WW barb szó szerint szétk*úrja a harcteret ahelyett hogy odaengedne egy CM WIZ-t aki megfog mindent majd együttes erővel (DH+Barb vagy akármi) fele annyi idő alatt végeznének.
    Hja csak ezt nem tudja megcsinálni mert leketyeg a WotB és összefossa magát.
    Solo kari, semmi több..
    Emellett ha nem WW barb akkor igen is lassú a többi kaszthoz képest...ha tetszik ez neked ha nem.

    Előbb gondolj bele a másik ember helyzetébe mielőtt a karakterek 80%át "bohóckodásra" ítéled...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Gorneck

    titán

    válasz davidsito #26574 üzenetére

    Ez még ha igaz is lenne szupi lenne (végre lenne a játékban klasszikus "Tank" kari), de a mobok szanaszét mászkálnak...a Barbinak meg 1-2 skillen kivül semmilye sincs ami meg tudja ezt akadályozni, hogy leváljanak róla a Mobok.

    2 barbár mögött mentem nem kevés órát...és olyan szépen elmásznak mellettük a mobok, hogy öröm nézni. Persze cselhez folyamodtam...több hp-t pakoltam magamra...így már annyira nem kóóóóricáltak elfele...hanem inkább mellettem mentek el, mintha ott se lennék...

    Gorneck#1239

  • SLYM

    veterán

    válasz davidsito #26574 üzenetére

    igazából poén akart lenni, csak lemaradt a smile :D. nyilván gyors a barbár

    amúgy ezzel kapcsolatban: TR monktól tegnap rendesen beszédültem, de még jobban mint a propeller barbitól, nekem kényelmetlen volt mindkettő, bár ez tuti, hogy hatékonyak. meg nekem sokkal kényelmesebb a bal gombot nyomva tartani, mint a jobbot (és hiába állítom át bal gombra a tempesh rusht, az nem jó, mert akkor alapból csak simán futva közlekedik a karakter)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák