Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz CactuS #20193 üzenetére

    Pont tegnap kaptam kölcsön egy lacuni-t(wizardra), mert tesztelésre csak nem adok ki 50-millákat.
    Na, amit ki akarok az egészből hozni.

    Olyan nadrágom van, amire került hatmillió statpont + 2 socket, tehát számomra a legbestiálisabb inna nadrág sem opció. Innen pedig egyenesen következik, hogy nem tudom máson behozni a lacuni movespeed-jét.
    Erre csak tegnap jöttem rá egyébként, hogy pontosan mit is jelent nekem ez a cucc, tehát sajnos mindenképp vennem kell egyet.

    Na, a lényeg tehát, hogy mivel a nadrág speciel pont az egyik legjobb statgyűjtő slot, ezért akinek nincsen speciális okból szüksége az inna-ra, az nem is tudja máshol összeszedni a "hiányzó" 12% movespeed-et.
    Esetleg dh - inquisitor, de a tyrael és az ékszerek nem opció senkinek.

    Szrk.: Mondjuk a leírásban szinte csak a statpontokra figyel, ami egy vile ward esetében szerintem hiba. Oké, hogy brutálisabb egy 200/200 craftolt rare, azért a 70+ allres és a 300 lifereg számít, főleg, ha olyan a build. 100 vit 3500 hp(ha nem számolom a %-os bónuszokat) és szerintem ennyit sokan beáldoznának 70+ allres-ért és cirka 300 lifereg-ért.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák